Osmaneli - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ankara Seyahat Rehberi

Osmaneli Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bilecek ile İstanbul arasında bir kavşak görevi gören Osmaneli, şehirler arası otobüslerin de sıklıkla uğradığı bir otogara sahip. İlçe merkezinde bulunan otogara çok bavulunuz yoksa kısa bir yürüyüşle rahatça ulaşabilirsiniz. Bavulunuz ve aceleniz varsa belediye otobüsleri, minibüsler ve taksileri de kullanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

10:10, 15:10 ve 17:10 saatlerine Bilecek merkezinden Osmaniye’ye belediye otobüsü seferleri düzenliyor. İlçe içi belediye otobüslerinin ise Camikebir Mahallesi, Haceloğlu Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Camicedit Mahallesi gibi kalabalık mahallerinin yanı sıra Tekke Seyir Tepesi ve Osmaneli Aya Yorgi Kilisesi gibi turistik noktalar ve merkezi ana caddelerde de durakları bulunuyor.

Osmaneli Minibüs Kooperatifi Minibüsleri

Özellikle Bilecik ve diğer ilçelerinden Osmaneli Otogarı’na ulaşım için hizmet veren kooperatif minibüsleri ile ilçenin merkezi noktalarından da otogara gelmek mümkün. Her saat hareket eden bu minibüslerle Osmaniye’ köylerinden de otogara gidebilirsiniz.

Taksi

Osmaneli ilçesi oldukça küçük olduğu için az sayıda taksi durağı bulunuyor. Otogar, ilçe merkezine yakın olduğu için 5 dakikalık ekonomik bir taksi yolculuğuyla kolayca otogara gidebilirsiniz. Sakarya Caddesi üzerinde durağı bulunan 0539 627 17 13 numaralı Çınar Taksi, Atatürk Bulvarı üzerinde hizmet veren 0552 799 11 16 numaralı Osmaneli Lojmanlar Taksi ve 0505 147 11 64 numarasından ulaşabileceğiniz Osmaneli Merkez Taksi duraklarında 24 saat taksi bulabilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Osmaneli - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
map placeholder
expand_less