Ortaklar - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ankara Seyahat Rehberi

Ortaklar Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Aydın’a 107 kilometre, Germencik ilçesine ise 10 kilometre uzaklıktaki Ortaklar Otogarı, merkezi bir konumda bulunduğu için ulaşımı oldukça kolay. Kısa bir yürüyüşle gidebileceğiniz otogara isterseniz belediye otobüsleri, minibüsler ve taksilerle de gitme şansınız var.

Minibüsler

Ortaklar Tren İstasyonu ve Organize Sanayi Bölgesi’nin yanı sıra Hürriyet Caddesi, Mehmet Akif Ersoy Caddesi ve Ortaklar Atatürk Parkı gibi merkezi noktalarda da duraklarını görebileceğiniz minibüslerle Ortaklar Otogarı’na her 15 dakikada bir rahatça gidebilirsiniz.

OtogaraAydın merkezi ve Kuşadası, Didim, Söke gibi 17 ilçesinden ve köylerinden gitmek için ise S.S. Ortaklar Minibüs Kooperatifi’nin sağladığı minibüsleri kullanabilirsiniz. Her saat hareket eden bu minibüslerle Aydın çevresindeki turistik noktalara da gitmeniz mümkün.

Aydın Belediye Otobüsleri

Aydın merkezinden Ortaklar Otogarı’na ulaşım için Aydın Belediyesi’ne bağlı belediye otobüsleri de hizmet veriyor. Günde 6 sefer düzenleyen 402 hat numaralı ADÜ-Ortaklar otobüsü, sabah saat 07:20 ile 17:10 saatleri arasında yolculara hizmet veriyor.

Taksi

Tek bir taksi durağının bulunduğu küçük Ortaklar beldesinde, otogara hızlı bir şekilde ulaşmak için taksi de kullanabilirsiniz. Ortaklar Taksi durağına 0530 247 88 25 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ortaklar - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
map placeholder
expand_less