Oltu - Konya Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
936 km
Yaklaşık Sefer Süresi
14 sa 18 dk
En Son Satış
15 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
290 TL
Günlük Sefer Sayısı
11 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Esadaş Turizm, Aras Seyahat

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Oltu Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Oltu’ya ulaşmak için yolcuların kullanabileceğini otogarı içerisinde barındıran ilçe, şehirlerarası yolculuğun kilit noktalarında birisi olması ile öne çıkıyor. Oltu Otogarı yerleşim biriminin merkezinde yer aldığı için tüm araçlar ile terminale kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçede yer alan otogara gitmek için minibüs, otobüs ve taksi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Dolmuş

Oltu ilçesinde üç dolmuş hattı bulunuyor. Bu hatları kullanarak ilçe merkezinde yer alan Oltu Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Terminalin önünde bulunan Osman Ayyıldız Caddesi üzerindeki durakları minibüs için kullanabilirsiniz.

Minibüs

Oltu’dan kalkan ve Erzurum’a yolcu taşıyan Oltu Tur otobüsleri her gün ilçe içerisindeki yolcuları da terminale ulaştırıyor. İlçenin duraklarından otogara gitmek isteyen yolcular yerel minibüs hattı ile güvenli bir şekilde yolculuk edebiliyor.

Taksi

Oltu ilçesinde otogara ulaşmak için taksi seçeneği de kullanılabilir. İlçe merkezinde bir adet taksi durağı bulunuyor. Durak, Karabekir Mah. Cumhuriyet Meydanı üzerinde yer alıyor. Taksi durağına  0442 816 39 40 numaralı telefonla ulaşarak, araç çağrısında bulunabilirsiniz. Araçlar 7 gün 24 saat boyunca yolcu taşımacılığı yapabiliyor.

Otogardan Konya Şehir Merkezine Ulaşım

Konya merkezine yakın bir konumda bulunan Konya Terminali’nden şehir merkezine ulaşmak için pek çok ulaşım yollarından birini seçebilirsiniz.

Tramvay

Terminalin yanında bulunan tramvay durağından düzenli aralıklarla şehir merkezine seferler düzenleniyor.  H2 numaralı tramvay hattını kullanarak kısa sürede merkeze ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Konya Terminali’nin hemen yanındaki otobüs durağından yarım saatte bir kalkan 59-B, 60-A, 96-A ve 97-B numaralı otobüs hatlarıyla şehir merkezine ve önemli noktalara ulaşabilirsiniz. Terminalden kalkan belediye otobüsleri sabah 6:00’den 24:00’a kadar hizmet veriyor.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde bilet satış ofisi bulunan firmaların ücretsiz yolcu servislerini kullanarak şehir merkezine rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Taksi

İstediğiniz noktaya hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız terminal taksilerinden de faydalanabilirsiniz. Terminal çıkış kapısı önünde bulunan taksi durağında 24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Oltu - Konya Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıOltu Konya Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Esadaş Turizm 450 TL3 14 sa 18 dk
Aras Seyahat 290 TL2 14 sa 18 dk
Bizim Iğdır Seyahat 290 TL2 14 sa 18 dk
Mek Ağrı Dağı Turizm 350 TL1 14 sa 18 dk
Has Ağrılı Turizm 500 TL1 14 sa 18 dk
Patnos İtimat Turizm 400 TL1 14 sa 18 dk
Lüks Ereğli Turizm 400 TL1 14 sa 18 dk
Seyahat Yazılarında Konya
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Oltu - Konya otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Oltu - Konya otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Oltu - Konya seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Oltu - Konya arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Oltu - Konya arası toplam 936 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 14 saat 30 dakika sürüyor.
Oltu - Konya arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Esadaş Turizm, Aras Seyahat, Bizim Iğdır Seyahat, Mek Ağrı Dağı Turizm, Has Ağrılı Turizm, Patnos İtimat Turizm, Lüks Ereğli Turizm Oltu - Konya arası seferler düzenliyor.
Oltu - Konya arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Oltu - Konya arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2022 yılının Aralık ayında en uygun fiyatlı Oltu - Konya otobüs bileti 290 TL.
Oltu - Konya otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Oltu - Konya otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2022 yılının Aralık ayında Oltu - Konya otobüs bileti fiyatları 290 TL ila 500 TL aralığında değişiyor.
Oltu - Konya otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Oltu seçin.
“Nereye” sorusunda Konya yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Oltu - Konya seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Oltu - Konya arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Oltu - Konya arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Aralık ayında Oltu - Konya arasında günlük 11 sefer yapılıyor.
expand_less