Lesova Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Lesova Hakkında

Bulgaristan’ın güneydoğusunda kurulan Lesova, Türkiye sınırına yaklaşık 7 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Elhovo belediyesinde yer alan köy, Hamzabeyli ile Lesova arasındaki sınır nedeniyle büyük önem taşıyor. Üstelik Lesova Türkiye sınırına öylesine yakın ki otomobille yola koyulduğunuzda 1 saati aşmayan sürede iki ülke arasında seyahat edebilmeniz mümkün. Sinapovo, Melnitsa ve Granitovo gibi civardaki köyler ise Lesova ve civarına yolu düşenleri bekleyen alternatif destinasyonlar.

Nüfusu 1000’e yaklaşan köy doğayla iç içe atmosferi sayesinde sınır geçişlerini çok daha keyifli hale getiriyor. Genellikle taşla inşa edilen mimari eserler fotoğraf severler için muazzam manzaralar yaratıyor. Eğer Lesova’ya başkent Sofya’dan seyahat edeceksiniz, arada yaklaşık 300 kilometre mesafe bulunduğunu anımsatalım. Köye ulaşmak için demiryolunu tercih edenler ise bölgeden geçen trenlerden yararlanabilirler.

Lesova’ya Türkiye ile Bulgaristan arasında seyahat ederken uğrayabileceğiniz gibi dilerseniz şehirden uzak birkaç gün geçirmek için de burayı tercih edebilirsiniz. Ancak bölgenin otel ve diğer konaklama yerleri anlamında pek fazla gelişmiş olduğunu söyleyemeyiz. Balkan coğrafyasının güzel köyü Lesova, ülkenin diğer pek çok yerine göre seyahate elverişli hava şartlarıyla öne çıkıyor. Doğanın uyanışına şahitlik etmek için ilkbaharda veya daha sıcak bir atmosferde gezmek isterseniz buraya yaz mevsiminde gelmenizde fayda var.

Leşova Otogarı Hakkında

Bulgaristan’ın Hamzabeyli sınır kapısına komşu bir sınır şehri olan Leşova’ya ülkemizden de düzenli olarak otobüs seferleri gerçekleştiriliyor. Türkiye sınırına yaklaşık 12 kilometre uzaklıkta bulunan Leşova Otogarı, şehir merkezinden kısa yürüyüşlerle ulaşabileceğiniz güzel bir konumda yer alıyor. Leşova Otogarı’na gitmek için yolculara ulaşım hizmetleri sağlayan otobüsler ve taksilerden de faydalanabilirsiniz.

Otobüsler

Leşova şehrinin meydanları, mahalleleri, alışveriş merkezleri ve turistik noktalarında duraklarını görebileceğiniz otobüslerle Leşova Otogarı’na 10 dakika içinde geçebilirsiniz.

Taksi

Taksi hizmeti alarak da kolayca Leşova Otogarı’na ulaşmanız mümkün. Leşova ana caddeleri ve otelleri önünde 7 gün 24 saat boyunca hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Leşova taksi servisine +359 89 444 8441 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Lesova otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Lesova otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Lesova otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
map placeholder
expand_less