Kuzuluk Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Şehir Merkezinden Kuzuluk Otogarı'na Ulaşım

Sakarya'nın Akyazı merkezine sadece 8 kilometre uzaklıkta yer alan küçük Kuzuluk beldesinin otogarı, bir yolcu alma ve indirme noktası olarak kullanılıyor. Kuzuluk Otogarı’na küçük belde merkezinden kısa bir yürüyüşle ulaşmak mümkün. Daha uzak mesafelerden otogara gitmek için ise minibüsler ve taksilerden faydalanabilirsiniz.

Minibüsler

Kuzuluk Tabiat Parkı ve Kuzuluk kaplıcaları gibi turistik noktaların yanı sıra beldenin ana caddelerinden de geçen minibüslerle aynı zamanda 8 kilometre uzaklıktaki Akyazı, 38 kilometre uzaklıktaki Sakarya ve Adapazarı, Hendek, Karasu, Sapanca gibi komşu ilçelerden Kuzuluk Otogarı’na kolaylıkla geçebilirsiniz.

Taksi

Rahat ve hızlı bir yolculukla Kuzuluk Otogarı’na gitmek için 7 gün 24 saat taksi hizmeti de alabilirsiniz. Orta Mahalle Caddesi’nde durağı olan Kuzuluk Taksi’ye 0533 734 93 54 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less