Kuşadası - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
662 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10 sa 5 dk
En Son Satış
16 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
450 TL
Günlük Sefer Sayısı
12 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Ali Osman Ulusoy, Sahil Seyahat

Ankara Seyahat Rehberi

Kuşadası Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Aydın’a bağlı turistik ilçelerden Kuşadası’nda yolculara hizmet veren otobüs terminaline servis, minibüs veya ilçeler arası çalışan otobüs seferleri ile erişmek mümkün. Yakın yerleşimlerden hareket eden toplu taşıma araçları, uygun fiyatları nedeniyle sıkça tercih ediliyor. Taksiler ve servisler ise daha pratik bir ulaşım seçeneği arayanlar için ideal alternatifler arasında sayılıyor. 

Servis Aracı  

Kuşadası’nda servis araçlarına binerek dakikalar içerisinde terminale gelebilirsiniz. Servisler ilçenin büyük kısmından geçerek yolculara kolayca terminal binasına ulaşma fırsatı sunuyor. Bulunduğunuz noktadan araçların geçiş saatini öğrenerek doğrudan servise binebilirsiniz. Üstelik diğer seçeneklerden farklı olarak ücret ödemeden firma servislerinden faydalanmak mümkün. 

Minibüs   

Minibüsler, hem Kuşadası’nın ilçe merkezinden hem de civarda bulunan yakın noktalardan terminale seyahat için ideal. Ücretleri gidilen mesafeye göre belirlenen minibüslerle ilçe merkezinden Kuşadası Terminali’ne ulaşmak yaklaşık 8-10 dakika sürüyor. Diğer ilçelerden yola çıktığınızda ise bu sürenin daha fazla uzayabileceğini hatırlatalım. 

Taksi

Aydın’ın Ege Denizi kıyısında konumlanan ilçesi Kuşadası’nda taksi kullanımı, özellikle hızlıca ilçe merkezinden terminale yolculuk yapması gerekenler arasında hayli yaygın. Beldenin turistik tesislerinde konakladığınızda otelin kapısına kadar duraktan taksi çağırabilir ve terminale doğru olan yolculuğunuza pratiklik kazandırabilirsiniz. İlçede terminale çok uzak bir noktadan gelmediğiniz sürece taksi ücreti genellikle uygun düzeyde. İsterseniz çağıracağınız taksiyi başka yolcularla beraber paylaşımlı olarak kullanabilir, böylece ödemeniz gereken toplam yolculuk ücretini daha fazla aşağı çekebilirsiniz. 

Otobüs  

Kuşadası Terminali’ne ilçenin çevresinde konumlanan pek çok yerleşimden direkt otobüs seferleri düzenleniyor. Bu sayede bütçe dostu ve hızlı bir yolculuk için otobüsle seyahati seçebilirsiniz. Adnan Menderes Üniversitesi’nin önünden de geçen araçlara bindiğinizde yaklaşık 15 dakikada Kuşadası Terminali’nde olmanın kolaylığını yaşayabilirsiniz. İlçede terminale otobüsle yolculuk, sadece belirli saatlerde mümkün. Bu nedenle eğer daha geç vakitlerde yola çıkmanız gerekiyorsa, otobüse binmek yerine taksi çağırmayı düşünebilirsiniz. 

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kuşadası - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Ali Osman Ulusoy450 TL410 sa 5 dk
Sahil Seyahat450 TL110 sa 5 dk
Varan Turizm468 TL210 sa 5 dk
Tokat Seyahat470 TL110 sa 5 dk
Anadolu Turizm540 TL110 sa 5 dk
Pamukkale Turizm550 TL310 sa 5 dk
map placeholder
expand_less