Küçükkuyu - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
672 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10 sa 25 dk
En Son Satış
36 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
499 TL
Günlük Sefer Sayısı
3 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Kale Seyahat, Pamukkale Turizm

Ankara Seyahat Rehberi

Küçükkuyu Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı kasabası Küçükkuyu’ya Türkiye’nin bazı şehirlerinden direkt olarak şehirlerarası otobüsle seyahat edebilirsiniz. Deniz kıyısında, turistik, küçük bir kasaba olan Küçükkuyu’daki otobüs terminali özellikle yaz aylarında birçok yolcuya hizmet veriyor. Ayvacık merkeze 25 kilometrelik uzaklıkta olan Küçükkuyu Otogarı’na aşağı yukarı 25 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. İzmir-Çanakkale yolu üzerinde konumlanan Küçükkuyu Otogarı, belde merkezine yürüyüş mesafesinde olduğundan, Ayvacık’tan bindiğiniz halk otobüsü, minibüs, dolmuş, ücretsiz yolcu servisi veyahut ticari taksi gibi çeşitli ulaşım araçları ile dakikalar içerisinde otogarda bulunabilirsiniz.

Minibüs

Küçükkuyu Otogarı’na ulaşım sağlamak için ilçe merkezinden hareket eden minibüsleri kullanabilirsiniz. Ayvacık’ta otogar yakınında bulunan birlik ve kooperatif minibüsleri ile Küçükkuyu’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Sabah saat 07.00 civarı sefere başlayan minibüsler akşam 19.00’a kadar tüm yolculara hizmet veriyor.

Ticari Taksi

Özellikle yaz döneminde çok fazla yerli ve yabancı turisti karşılayan Küçükkuyu Otogarı’na ticari taksi ile de hem rahat hem de hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayvacık’ta yoldan çevireceğiniz ya da konumuza en yakın taksi durağından rica edebileceğiniz taksiler sizi otogara kadar yaklaşık 20-25 dakika içerisinde götürecektir.

Ücretsiz Yolcu Servisi

Küçükkuyu Otogarı'na hizmet veren birçok otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisi ile de otogara direkt ulaşabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz şehirlerarası otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisi hizmeti verip vermediğini firma yetkilisinden öğrenmenizi tavsiye ediyoruz.

Özel veya Kiralık Araç

Ayvacık ilçe merkezinden Küçükkuyu Otogarı’na gitmek için özel veya kiralık aracınızı kullanabilirsiniz. Rahat, güvenilir ve konforlu bir şekilde seyahat edebileceğiniz aracınızla İzmir-Çanakkale D550/E87 otoyolu üzerinden otogara maksimum 30 dakikalık zaman diliminde ulaşabilirsiniz. Küçükkuyu Belediyesi yakınlarında konumlanan otogarın Çam Sokak’ta yer aldığını belirtelim.

 

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Küçükkuyu - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Kale Seyahat499 TL110 sa 25 dk
Pamukkale Turizm500 TL210 sa 25 dk
map placeholder
expand_less