Kubrat Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Kubrat Hakkında

Balbunar ismiyle de bilinen Kubrat, Bulgaristan’ın kuzeydoğusunda yer alan şehirlerden biri. 1400’lü yıllarda kurulduğu tahmin edilen şehir, Osmanlı döneminde bölgedeki gelişmiş yerleşimler arasında gösteriliyordu. İsmini Bulgar yönetici Kubrat’tan alan kentin günümüzde nüfusu 9 bine yakın. Bulgaristan’da Türklerin çoğunlukta olduğu şehirlerden olan Kubrat’ın en ünlü sakinlerinden biri ise Bulgar asıllı şarkıcı Lili İvanova.

Özellikle ülkenin Avrupa Birliği’ne üye olmasının ardından yatırımcıları çeken şehir günümüzde eskiye oranla çok daha gelişmiş bir yer. Geniş ve gür ormanlarla çevrili Kubrat, bu özelliği sayesinde özellikle doğada tatil yapmaktan keyif alanları cezbediyor. Şehre ulaşmak için başkent Sofya’dan veya Varna gibi kentlerden trene binebilir veya ülkenin farklı noktalarından araç kiralayarak Kubrat’a seyahat edebilirsiniz. Bulgaristan’ın kuzeyinde bulunan kentte hava sıcaklığı sene boyunca çok fazla yükselmiyor. Üstelik Karadeniz kıyısındaki şehirlere kıyasla Kubrat çok daha az turistik. Bu nedenle şehre sadece 1 veya 2 gün ayırmanız fazlasıyla yeterli olur.

Bölgede tatil yaparken Bulgar mutfağından bazı lezzetli yemekleri tadabilir, kuzeye özgü yerel hediyelik ürünlerden satın alabilirsiniz. Ülke dışından şehre ulaşmak için ise Sofya Uluslararası Havalimanı’na gerçekleşen uçuşları tercih edebilir, sonrasında Kubrat yönüne giden otobüslerden birine binebilirsiniz.  

Kubrat Otogarı Hakkında

Bulgaristan'ın Türkiye'den de otobüs seferlerinin düzenlendiği Küçük Kubrat şehrinin otogarı, şehir merkezinde kolay ulaşılabilir bir konumda yolculara hizmet veriyor. Kubrat Otogarı’na otobüsler ve taksilerle kolayca istediğiniz noktadan ulaşmanız mümkün.

Otobüsler

Şehrin ana caddeleri, meydanları, alışveriş merkezleri ve resmi daireleri önünde durakları bulunan otobüsler, yolcuların en çok tercih ettiği ulaşım araçları arasında yer alıyor.

Taksi

Hızlı bir yolculukla Kubrat Otogarı’na gitmek için taksi hizmeti de alabilirsiniz. 7 gün 24 saat hizmet veren Kubrat Taxi durağına +359 89 959 3375 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Kubrat Otogarı Hakkında

Bulgaristan'ın Tuna Nehri'ne yakın bir konumda yer alan ve Balbunar olarak da bilinen Kubrat şehrinin otogarından küçük şehir merkezinde hemen her noktaya yürüyerek kolayca ulaşmanız mümkün. Yolculara hizmet veren otobüsler ve taksilerden faydalanarak da Kubrat Otogarı’ndan hem şehir merkezine hem de turistik noktalara kolaylıkla gidebilirsiniz.

Otobüsler

Kubrat Otogarı önünde ve çevresinde duraklarını görebileceğiniz otobüslerle şehrin ana caddeleri, müzeleri, turistik noktaları ve meydanlarının yanı sıra Tuna Nehri kenarındaki turistik tesisler veya otellere de otogardan ulaşmanız mümkün.

Taksi

7 gün 24 saat taksi hizmeti alarak da Kubat Otogarı’ndan hem şehir merkezinde istediğiniz noktaya hem de çevre turistik noktalar veya otellere kolayca gidebilirsiniz. Kubrat Taxi durağına +359 89 959 3375 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kubrat otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Kubrat otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Kubrat otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
map placeholder
expand_less