Kobuleti Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Kobuleti Hakkında

Gürcistan’a bağlı Kobuleti, ülkenin Karadeniz kıyısı üzerinde bulunan en güzel sahil kentlerinden. Osmanlı idaresi sırasında ‘’Çürüksu’’ olarak adlandırılan şehrin nüfusu günümüzde 20 bine yaklaşıyor. Aynı adlı bölgenin yönetim merkezi olan şehir ayrıca Acara Özerk Cumhuriyeti sınırlarında yer alıyor. Ekonomisi çay işleme üzerine kurulu olan kentte bu alanda faaliyet gösteren pek çok işletme mevcut. Ayrıca demiryolu bağlantısının bulunması ve Karadeniz kıyısı üzerindeki konumu Kobuleti turizminin gelişmesini sağlayan etkenler arasında sayılıyor. Yaz aylarında yakınlarında bulunan şehir ve kasabalardan pek çok ziyaretçiyi çeken Kobuleti, bu dönemde en hareketli ve canlı günlerini yaşıyor.

Şehri ziyaret ettiğinizde Kobuleti Müzesi’ni gezerek tarihi objeleri inceleyebilir veya Kobuleti Plajı’nda mevsim ne olursa olsun keyifli zaman geçirebilirsiniz. Mtirala Ulusal Parkı ise özellikle bahar aylarında yaşanan renk cümbüşüne şahitlik etmek isteyenleri ağırlıyor. Üstelik Kobuleti, Gürcistan’ın en turistik şehirlerinden Batum’a hayli yakın. Böylece şehri ziyaret ettiğinizde bir gününüzü de Batum’a ayırabilir ve şehrin eğlenceli atmosferinin tadını çıkarabilirsiniz.

Buraya kadar geldiğinizde haçapuri adı verilen nefis pideleri ve Gürcü mantısını tatmayı unutmayın. Kentte ayrıca meşhur Gürcü şarabından tadabilirsiniz. İsterseniz hediye olarak da yine geleneksel şarapları veya el yapımı süslemeleri tercih edebilirsiniz. Yemeğin sonrasında sıra tatlıya geldiğinde ise geleneksel cevizli sucukları tercih edebilir, hızlıca bir şeyler atıştırmak için bölgenin meşhur peynirlerinden sipariş edebilirsiniz.  

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kobuleti Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

RotaBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
roomAnkara - Kobuleti
230 TL115 sa 45 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kobuleti otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Kobuleti otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Kobuleti otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Hangi otobüs firmalarının Kobuleti seferleri bulunuyor?
expand_more
Öz Nuhoğlu Turizm Türkiye’nin birçok şehrinden Kobuleti seferleri düzenliyor.
expand_less