Khobi Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Khobi Hakkında

Gürcistan’ın batısında şirin bir kasaba olan Khobi, yaklaşık 4200 nüfuslu küçük bir yerleşim yeri olsa da ülkenin son dönemde hızla gelişen yerlerinden biri olmasıyla dikkat çekiyor. 1981 senesinde “kasaba” statüsüne kavuşan Khobi, aynı zamanda Sameto-Zemo Svaneti bölgesindeki Khobi Bölgesi'nin idari merkezi olma özelliğini de taşıyor. Türkiye’nin birçok ilinden otobüsle direkt veya aktarmalı olarak ulaşım sağlayabileceğiniz Khobi’ye giderken, yanınızda sadece çipli kimliğinizi bulundurmanız yeterli olacaktır.

Khobi Otogarı Hakkında

Artvin sınırlarına yaklaşık olarak 2 saat uzaklıkta yer alan Gürcistan'ın turistik Khobi şehrinin otogarı, küçük şehir merkezine yürüyüş mesafesinde yolculara hizmet veriyor. Khobi Otogarı’ndan hem otobüsler hem de taksileri kullanarak kolayca hem şehir merkezine hem de turistik noktalara ulaşmanız mümkün.

Otobüsler

Khobi Otogarı içerisinde duraklarını görebileceğiniz otobüslerle şehrin ana caddeleri, Khobistskali Nehri kenarında sıralanan turistik tesisler, oteller ve alışveriş merkezleri gibi pek çok noktaya otogardan kısa sürede gidebilirsiniz.

Taksi

Otogarda her zaman bulabileceğiniz taksilerden ulaşım hizmeti alarak da 7 gün 24 saat Khobi Otogarı’ndan şehirde istediğiniz yere 5-10 dakikalık yolculuklarla ulaşabilirsiniz.

Khobi Otogarı Hakkında

Gürcistan’ın Türkiye'den de otobüs seferlerinin düzenlendiği küçük Khobi şehrinin otogarı, şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde yolculara hizmet veriyor. Khobi Otogarı’na ister yürüyerek isterseniz ise yolculara ulaşım hizmetleri veren otobüsler ve taksilerden faydalanarak kolaylıkla gidebilirsiniz.

Otobüsler

Khobistskali Nehri kenarındaki turistik tesisler, şehrin alışveriş merkezleri, ana caddeleri ve otelleri önünde duraklarını görebileceğiniz otobüslerle 10 dakika içinde rahatça otogara ulaşmanız mümkün.

Taksi

Şehir merkezinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksilerle de kısa ve rahat bir yolculukla Khobi Otogarı’na geçmeniz mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Khobi otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Khobi otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Khobi otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
map placeholder
expand_less