Khashuri Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Khashuri Hakkında

Khashuri ya da Haşuri, Gürcistan’ın orta kesimindeki bir kasaba ve yüz ölçümü olarak da ülkenin en büyük 9. yerleşim yeri. Shida Kartli ovasının üzerinde; Suramula nehir kıyısında eşsiz bir konuma sahip olan Khashuri, deniz seviyesinden yaklaşık 700 metre yükseklikte bulunuyor. Tarihi 1693 senesine kadar uzanan ancak kuruluş tarihi 1872 olan Khashuri, "Mikhaylovo" adı ile bir demir yolu ağı olarak kuruldu.

1917 yılında Khashuri adını alan kasabanın günümüzdeki nüfusu ise yaklaşık 27 bin. Demir yolu ve gıda endüstrisinin temel geçim kaynakları olduğu Khashuri’de çok sayıda eğitim ve kültür kurumu da bulunuyor. Karadeniz Bölgesi’ndeki şehirlerden ve İstanbul’dan otobüsle ulaşım sağlayabileceğiniz Khashuri, Gürcistan’da yer aldığı için pasaport ve vizeye gerek olmadan giriş yapılabilecek bir yer.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Khashuri Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

RotaBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
roomAnkara - Khashuri
180 TL223 sa 30 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Khashuri otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Khashuri otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Khashuri otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Khashuri yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Khashuri 1 gün 5 saat 30 dakika , İzmir - Khashuri 1 gün 5 saat , Ankara - Khashuri 21 saat sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Khashuri seferleri bulunuyor?
expand_more
Metro Turizm Türkiye’nin birçok şehrinden Khashuri seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
  • İstanbul-Avrupa
    5 saat schedule
  • İzmir
    5 saat schedule
  • Ankara
    21 saat schedule
map placeholder
expand_less