Isperih Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Isperih Hakkında

Isperih, Ludogorie bölgesinin orta kesiminde yer alan ve Razgrad eyaletinin bir parçası olan kuzeydoğu Bulgaristan'da bir kasaba. Tarihi Eski Tunç Çağı’na kadar uzandığı düşünülen Isperih’te 1545’ten günümüze ulaşan pek çok Orta Çağ mimarisi de bulunuyor. 31 Ocak 1960 tarihinde “kasaba” statüsüne kavuşan Isperih’e İzmir, Çorlu, Ankara, Edirne, Bursa, İstanbul gibi yerlerden aktarmalı veya aktarmasız olarak otobüsle ulaşmanız mümkün. Bulgaristan, Schengen üye ülkeler arasında olmadığı için bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarının Bulgaristan vizesi alması gerekiyor. İstanbul’dan 11 saat 15 dakika, Edirne’den 5,5 saat, Çorlu’dan 6,5 saat ve Avcılar’dan ise yaklaşık 7 saat 45 dakikada otobüsle Isperih’e varmanız muhtemel.

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Sveshtari’ye yakın bir mesafede yer alan Isperih, aynı zamanda Bulgaristan’ın en eski aktif yel değirmenine de ev sahipliği yapıyor. Thracian tomb of Sveshtari adındaki Sveshtari Trakya Türbesi’ni mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz. Antik Trakya sanatının eşsiz bir örneği olan bu türbe, tipik bir Trakya mezar höyüğünün içinde bulunuyor. Trakya medeniyetinin büyük bir merkezi olan Sborjanovo Arkeolojik Koruma Alanı ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Sveshtari Trakya Nekropolü de kesinlikle görülmeye değer.

Isperih Otogarı Hakkında

Türkiye'den de otobüs seferlerinin düzenlendiği Bulgaristan'ın küçük bir şehri olan Isperih’in otogarına yürüyerek pek çok noktadan kolayca gidebilirsiniz. Daha uzak mesafelerden Isperih Otogarı’na gitmek için ise otobüsler ve taksilerden faydalanabilirsiniz.

Otobüsler

Kemaller olarak da bilinen Isperih şehrinin turistik noktaları, ana caddeleri, resmi daireleri ve alışveriş merkezleri önünde durakları bulunan otobüsler, geniş güzergahları ile yolculara ulaşım hizmeti veriyor.

Taksi

İsterseniz Isperih şehrinde 7 gün 24 saat hizmet veren taksilerle de kolayca 10 dakikalık bir yolculukla otogara gidebilirsiniz. Isperih Taksi durağına (Такси Исперих) +359 88 881 3333 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Isperih Otogarı Hakkında

Kemaller olarak da bilinen Bulgaristan'ın Isperih şehrinin otogarına Türkiye'den de düzenli olarak otobüs seferleri gerçekleştiriliyor. Türkiye sınırına yaklaşık 4 saat uzaklıktaki küçük Isperih şehrinin otogarından yürüyerek pek çok resmi daire ve ana caddeye ulaşmanız mümkün. İsterseniz otobüsler ve taksilerden faydalanarak da Isperih Otogarı’ndan istediğiniz yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Otobüsler

Isperih Otogarı’ndan hareket eden otobüslerle şehrin hastaneleri, resmi daireleri, ana caddeleri ve alışveriş merkezlerine otogardan 10-15 dakika içinde kolayca ulaşmanız mümkün.

Taksi

Isperih Otogarı’nda taksi hizmeti alarak da şehirde istediğiniz noktaya rahatça gidebilirsiniz. Isperih Taksi durağına (Такси Исперих) +359 88 881 3333 numaralı telefonla da ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Isperih Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Isperih otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Isperih otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Isperih otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Isperih yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Isperih 9 saat sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Isperih seferleri bulunuyor?
expand_more
İstanbul Seyahat, Nişikli Turizm Türkiye’nin birçok şehrinden Isperih seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
  • İstanbul-Avrupa
    9 saat schedule
map placeholder
expand_less