Isperih Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Isperih Hakkında

Isperih, Ludogorie bölgesinin orta kesiminde yer alan ve Razgrad eyaletinin bir parçası olan kuzeydoğu Bulgaristan'da bir kasaba. Tarihi Eski Tunç Çağı’na kadar uzandığı düşünülen Isperih’te 1545’ten günümüze ulaşan pek çok Orta Çağ mimarisi de bulunuyor. 31 Ocak 1960 tarihinde “kasaba” statüsüne kavuşan Isperih’e İzmir, Çorlu, Ankara, Edirne, Bursa, İstanbul gibi yerlerden aktarmalı veya aktarmasız olarak otobüsle ulaşmanız mümkün. Bulgaristan, Schengen üye ülkeler arasında olmadığı için bordo pasaport sahibi Türk vatandaşlarının Bulgaristan vizesi alması gerekiyor. İstanbul’dan 11 saat 15 dakika, Edirne’den 5,5 saat, Çorlu’dan 6,5 saat ve Avcılar’dan ise yaklaşık 7 saat 45 dakikada otobüsle Isperih’e varmanız muhtemel.

UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan Sveshtari’ye yakın bir mesafede yer alan Isperih, aynı zamanda Bulgaristan’ın en eski aktif yel değirmenine de ev sahipliği yapıyor. Thracian tomb of Sveshtari adındaki Sveshtari Trakya Türbesi’ni mutlaka ziyaret etmenizi öneriyoruz. Antik Trakya sanatının eşsiz bir örneği olan bu türbe, tipik bir Trakya mezar höyüğünün içinde bulunuyor. Trakya medeniyetinin büyük bir merkezi olan Sborjanovo Arkeolojik Koruma Alanı ve UNESCO Dünya Mirası Listesi’ndeki Sveshtari Trakya Nekropolü de kesinlikle görülmeye değer.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Isperih Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

RotaBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
roomİstanbul - Isperih
400 TL110 sa

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Isperih otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Isperih otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Isperih otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Isperih yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Isperih 10 saat sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Isperih seferleri bulunuyor?
expand_more
İstanbul Seyahat Türkiye’nin birçok şehrinden Isperih seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
  • İstanbul-Avrupa
    9 saat schedule
map placeholder
expand_less