Hisarcık - Bulanık Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Otogardan Bulanık Şehir Merkezine Ulaşım

Muş merkezine 107 kilometre uzaklıktaki 80.000 nüfuslu Bulanık ilçesinin otogarı, ilçe merkezine yürüyüş mesafesinde Bahçelievler Mahallesi'nde Muş-Ağrı Yolu kenarında yolculara hizmet veriyor. Kısa bir yürüyüşle pek çok ana caddeye ulaşabileceğiniz otogardan isterseniz belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiler ile de hem Bulanık ilçe merkezinde her noktaya hem de Muş ve ilçelerini gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Bulanık Otogarı’ndaki duraklarında hareket eden belediye otobüsleri ile Karaoğlan Caddesi, Bulanık Belediyesi, Bulanık Meslek Yüksekokulu, İnönü Caddesi, Bulanık Devlet Hastanesi, Kazım Karabekir Parkı gibi pek çok merkezi noktaya 5-10 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Bulanık'ta minibüsler çoğunlukla ilçeler ve köyler arası ulaşım konusunda yolculara hizmet veriyor. Her saat bulabileceğiniz 27 Nolu Bulanık Birlik Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi minibüsleri ile başta Muş merkezi olmak üzere Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto gibi Muş'un 6 ilçesi ve köylerini gitme şansınız var.

Taksi

Bulanık Otogarı çıkışında her zaman taksi bulmanız mümkün. İsterseniz otogara yakın bir noktada durağı bulunan Ovam Taksi’ye 0542 594 22 35, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde durağı bulunan Lider Taksi’ye ise 0436 311 30 88 numaralı telefon ulaşarak da taksi hizmeti alabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Hisarcık - Bulanık otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Hisarcık - Bulanık otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Hisarcık - Bulanık seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Hisarcık - Bulanık otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Hisarcık seçin.
“Nereye” sorusunda Bulanık yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Hisarcık - Bulanık seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
map placeholder
expand_less