Harem Otogarı - Varto Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Varto Seyahat Rehberi

Şehir Merkezinden Harem Otogarı'na Ulaşım

Harem Otogarı

İstanbul Anadolu Yakası’nın Üsküdar semtinde yer alan Harem Otogarı sahil kenarında oluşuyla oldukça merkezi bir konuma sahip. Terminale denizden, karadan ve yeraltından çeşitli ulaşım seçenekleri mevcut.

Şehir Merkezine Toplu Ulaşım Seçenekleri
Ulaşım SeçeneğiHatKalkış-Varış durağı
Otobüs320ASultanbeyli-Üsküdar
12HKadıköy-Üsküdar
139AŞile/Ağva-Üsküdar
16APendik-Üsküdar
16FFındıklı Mahallesi-Harem
16UUğur Mumcu-Üsküdar
12Kadıköy-Üsküdar
16MAtaşehir-Üsküdar
18YYenidoğan-Üsküdar
13MBayraktar Bulvarı-Üsküdar
11ÜEsatpaşa-Üsküdar
11TAcarlar Sitesi-Üsküdar

Metrobüs [*]
34ASAvcılar- Söğütlüçeşme
34GBeylikdüzü-Söğütlüçeşme
34ZZincirlikuyu-Söğütlüçeşme
Metro [**]M5Çekmeköy-Üsküdar
M1AAtatürk Havalimanı-Yenikapı
M1BKirazlı-Yenikapı
M2Hacıosman-Yenikapı
M4Tuzla-Kadıköy
M8Dudullu-Bostancı

*Direkt metrobüs ile ulaşım imkanı bulunmadığı için Altunizade metrobüs durağına kadar gelip ardından 11Ü ve 11T otobüslerini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz.

**Metrodan Üsküdar Marmaray hattına aktarma yaptıktan sonra 5 dakikalık yürüme mesafesindeki otogara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Diğer ulaşım seçenekleri

  • Feribot: Eminönü ve Sirkeci iskelelerinden yarım saatte bir kalkan feribot seferleriyle Harem İskelesi’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan otogara ulaşabilirsiniz.
  • Marmaray: Avrupa Yakası’ndan gelenler Marmaray Üsküdar durağında inip 10 dakikalık yürüme mesafesindeki Harem Otogarı’na varabilirler.
  • Minibüs: Gebze-Harem E-5 hattında çalışan tüm minibüslerle Harem Otogarı’na ulaşabilirsiniz.
  • Taksi: Anadolu ve Avrupa Yakası’ndan 7 gün 24 saat hizmet veren taksilerle otogara ulaşmak mümkün.
  • Yolcu Servisi: Yolculuk yapacağınız firmanın ücretsiz servisleriyle Anadolu Yakası’nın belirli semtlerinden yazıhanelerin önünden kalkan servislerle ücretsiz ulaşım imkanı bulunuyor.

Otogardan Varto Şehir Merkezine Ulaşım

Muş'a 58 kilometre uzaklıktaki 31.000 nüfuslu Varto ilçesinin otogarı, merkezi bir konumda yolculara hizmet veriyor. Güzel konumundan dolayı yolcuların yürüyerek resmi dairelere, ana caddelere ve alışveriş merkezlerine kolaylıkla gidebileceği Varto Otogarı’ndan isterseniz belediye otobüsleri, kooperatif minibüsleri ve taksiler ile de hem ilçe merkezindeki her mahalleye hem de Muş ve çevre ilçelere rahatlıkla otogardan ulaşmanız mümkün.

Belediye Otobüsleri

Otogar çevresindeki caddde ve sokaklarda duraklarını görebileceğini belediye otobüsleriyle her yarım saatte bir Varto İlçe Jandarma Komutanlığı, Varto Belediyesi, Çaylar Caddesi, Varto Devlet Hastanesi, Doğan Alabalık Tesisleri, Umut Bahçesi, Atatürk Caddesi ve Varto Meslek Yüksekokulu gibi yoğun yerlere akşam saat 21:30’a kadar kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Varto Otogarı çevresindeki duraklarından hareket eden minibüslerle de Kültür Mahallesi, Gümgüm Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Yeni Mahalle, Alagöz Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesi gibi Varto'nun bütün mahalleleri, ana caddeleri ve iş merkezine gidebilirsiniz.

Otogarındaki ilçe peronundan hareket eden minibüslerle ise başta Muş merkezi olmak üzere Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt gibi Muş'un bütün ilçeleri ve köylerine her saat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Toplu taşıma araçları saatlerinin çalışma saatleri dışında taksi ile de Varto merkezine gidebilirsiniz. Otogara yakın konumda durağı bulunan 0505 45 147 09 45 numaralı Varto Taksi’yle 5 dakikalık bir yolculukla istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Harem Otogarı - Varto Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
map placeholder
expand_less