Görice Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Görice Hakkında

Görice Hakkında

Arnavutluk’a bağlı Görice şehri, tarihi bir Osmanlı kasabası olmasından dolayı, pek çok tarihi güzelliğe sahip bir yer. Arnavutluk’un en büyük şehirlerinden biri olan Görice, uzun tarihi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yaptı ve bu tarihi hazineleri hala koruyor. Görice’nin otantik sokaklarında gezerken manastırlarla camileri yan yana görecek ve Osmanlı mimari tarzıyla yapılmış eşsiz eski evlerin fotoğraflarını çekeceksiniz. Makedonya göller bölgesinde yer alan Görice şehri aynı zamanda Morave Dağı’nın eteklerinde yer alıyor, bu yüzden de Arnavutluk’taki doğa turizmi konusunda en gelişmiş şehirlerinden biri. Görice merkezinde ve Morave Dağı’nda pek çok kaliteli otel, pansiyon ve dağ evi bulunuyor. Tertemiz havası ve gür ormanlarıyla harika doğa yürüyüşleri yapabileceğiniz Görice çevresinde, doğal güzelliklerin yanında önemli tarihi eserleri de görme şansı bulacaksınız.

Osmanlı’nın bu bölgedeki en önemli kasabası olan Görice’de ilk gezmeniz gereken yerlerden biri görkemli Görice Kalesi. Kale surlarından şehir manzaraları görebilir ve muhteşem fotoğraflar çekebilirsiniz. İlyas Bey Camii ve Turan Bektaşi Türbesi gibi Osmanlı yapılarının günümüze kadar korunduğu Görice ve çevresinde yapılardan kazılarda elde edilen paha biçilmez eserleri sergileyen güzel bir arkeoloji müzesi de bulunuyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Görice otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Görice otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Görice otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
map placeholder
expand_less