Gölhisar - Harem Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Gölhisar Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Burdur iline 107 kilometre uzaklıkta bulunan Gölhisar ilçesine şehirlerarası otobüs ile yolculuk yapabilirsiniz. İlçeye birkaç otobüs firması direkt olarak seyahat gerçekleştirse de Burdur merkez üzerinden çok fazla seçenekle ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Gölhisar’daki küçük ölçekli otogara sadece yerel firmalar tarafından direkt sefer yapıldığını belirtelim. Burdur Caddesi, İbni Sina Sokak’ta konumlanan Gölhisar Otogarı ilçe merkezine yürüme mesafesinde yer alıyor. Dolayısıyla merkezden otogara yürüyerek birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Fakat ilçenin farklı yerlerinden otogara gelmek için halk otobüsü, ticari taksi, özel veya kiralık aracın yanı sıra firmaların ücretsiz hizmeti olan yolcu servislerini kullanabilirsiniz.

Halk Otobüsü

Gölhisar Otogarı, merkezde konumlandığından yürüyerek buraya gidebilirsiniz. Ancak ilçenin diğer bölgelerinden otogara gelmek için belediyenin hizmeti olan halk otobüslerini tercih edebilirsiniz. Gölhisar’ın farklı noktalarından hareket eden halk otobüsleriyle merkeze kadar gelebilir, buradan da otogara yürüyebilirsiniz.   

Minibüs

İlçede faaliyet gösteren kooperatif minibüsler aracılığıyla da Gölhisar Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Gölhisar’ın farklı mahallelerinden geçen minibüsler otogar çevresindeki duraklara kadar hizmet veriyor. Burdur il merkezinden ise Gölhisar minibüslerine binerek merkeze kadar gelebilirsiniz.

Ticari Taksi

Toplu taşıma araçları dışında daha konforlu seyahat için ticari taksileri de tercih edebilirsiniz. Gölhisar küçük bir ilçe olduğundan, neresinde olursanız olun birkaç dakika içerisinde otogarda bulunabilirsiniz. Yakınınızda bulunan bir taksi durağından 7 gün 24 saat taksi hizmeti alabilirsiniz.

Ücretsiz Yolcu Servisi

Gölhisar Otogarı’nda birkaç otobüs firması hizmet veriyor. Bu otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleriyle de ilçenin birçok noktasından otogara ulaşabilirsiniz. Fakat firmaların ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlayıp sağlamadıklarını yetkili bir kişiden öğrenmenizi tavsiye ederiz.  

Özel veya Kiralık Araç

Gölhisar merkezden ya da ilçenin belirli noktalarından otogara gitmek için özel aracınız ya da kiralamış olduğunuz aracınızı kullanabilirsiniz. İlçenin merkezinde, Burdur Caddesi’ne yakın İbni Sina Sokak’ta bulunan Gölhisar Otogarı’na birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.  

Harem Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Harem Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Üsküdar'daki Harem Otogarı, büyük otobüs ve yolcu kapasitesinin yanı sıra şehir merkezine olan yakınlığı sayesinde çeşitli ulaşım seçenekleri sunar. Ayrıca sahil kenarında konumlanmış olan otogardan feribot başta olmak üzere istediğiniz yere farklı ulaşım yöntemleriyle kolayca ulaşabilirsiniz.

Şehir Merkezine Toplu Ulaşım Seçenekleri
Ulaşım SeçeneğiHatKalkış-Varış durağı
Otobüs320AÜsküdar-Sultanbeyli
12HÜsküdar-Kadıköy
139AÜsküdar-Şile/Ağva
16AÜsküdar-Pendik
16FHarem-Fındıklı Mahallesi
16UÜsküdar-Uğur Mumcu
12Üsküdar-Kadıköy
16MÜsküdar-Ataşehir
18YÜsküdar-Yenidoğan
13MÜsküdar-Bayraktar Bulvarı
11ÜÜsküdar-Esatpaşa
11TÜsküdar-Acarlar Sitesi
Metrobüs [*]34ASSöğütlüçeşme-Avcılar
34GSöğütlüçeşme-Beylikdüzü
34ZSöğütlüçeşme-Zincirlikuyu
Metro [**]M5Üsküdar-Çekmeköy
M1AYenikapı-Atatürk Havalimanı
M1BYenikapı-Kirazlı
M2Yenikapı-Hacıosman
M4Kadıköy-Tuzla-Sabiha Gökçen Metro
M8Bostancı-Dudullu

*Direkt metrobüs ile ulaşım imkanı bulunmadığı için 11Ü ve 11T ile Altunizade Camii’nde inmeniz gerekiyor. Mahir İz Caddesi’ndeki metrobüs durağından kalkan metrobüs hatlarını kullanarak gideceğiniz yere kolayca varabilirsiniz.

**5 dakikalık yürüme mesafesindeki Marmaray’ı kullanarak erişebileceğiniz metro hatları.

Diğer ulaşım seçenekleri

 • Minibüs: Terminalin yanında minibüs durağı yer alıyor. 87 duraktan oluşan Harem-Gebze hattıyla E-5 üzerinden gideceğiniz yere erişebilirsiniz.
 • Taksi: Terminalin içinden 7 gün 24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.
 • Yolcu Servisi: Otogar içindeki otobüs firmalarının şehir içi servisleriyle Anadolu Yakası'na ulaşabilirsiniz.
 • Feribot: Harem Feribot İskelesi'nden Sirkeci ve Eminönü'ne yarım saatte bir seferler bulunur.
 • Araç kiralama: Şehir dışından gelen ve birkaç günlük seyahat planı olanların İstanbul’u rahatça keşfedebilmek adına Harem Otogarı araç kiralama sayfasından araç kiralayabilirler.

En Çok Tercih Edilen Gölhisar - Harem Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Harem Otogarı Ortalama Sıcaklık
 • Cumartesi
  6 /Hava Durumu
 • Pazar
  10 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  11 /Hava Durumu
 • Salı
  11 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  13 /Hava Durumu
map placeholder
expand_less