Gölhisar - Esenler Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Gölhisar Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Burdur iline 107 kilometre uzaklıkta bulunan Gölhisar ilçesine şehirlerarası otobüs ile yolculuk yapabilirsiniz. İlçeye birkaç otobüs firması direkt olarak seyahat gerçekleştirse de Burdur merkez üzerinden çok fazla seçenekle ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Gölhisar’daki küçük ölçekli otogara sadece yerel firmalar tarafından direkt sefer yapıldığını belirtelim. Burdur Caddesi, İbni Sina Sokak’ta konumlanan Gölhisar Otogarı ilçe merkezine yürüme mesafesinde yer alıyor. Dolayısıyla merkezden otogara yürüyerek birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Fakat ilçenin farklı yerlerinden otogara gelmek için halk otobüsü, ticari taksi, özel veya kiralık aracın yanı sıra firmaların ücretsiz hizmeti olan yolcu servislerini kullanabilirsiniz.

Halk Otobüsü

Gölhisar Otogarı, merkezde konumlandığından yürüyerek buraya gidebilirsiniz. Ancak ilçenin diğer bölgelerinden otogara gelmek için belediyenin hizmeti olan halk otobüslerini tercih edebilirsiniz. Gölhisar’ın farklı noktalarından hareket eden halk otobüsleriyle merkeze kadar gelebilir, buradan da otogara yürüyebilirsiniz.   

Minibüs

İlçede faaliyet gösteren kooperatif minibüsler aracılığıyla da Gölhisar Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Gölhisar’ın farklı mahallelerinden geçen minibüsler otogar çevresindeki duraklara kadar hizmet veriyor. Burdur il merkezinden ise Gölhisar minibüslerine binerek merkeze kadar gelebilirsiniz.

Ticari Taksi

Toplu taşıma araçları dışında daha konforlu seyahat için ticari taksileri de tercih edebilirsiniz. Gölhisar küçük bir ilçe olduğundan, neresinde olursanız olun birkaç dakika içerisinde otogarda bulunabilirsiniz. Yakınınızda bulunan bir taksi durağından 7 gün 24 saat taksi hizmeti alabilirsiniz.

Ücretsiz Yolcu Servisi

Gölhisar Otogarı’nda birkaç otobüs firması hizmet veriyor. Bu otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleriyle de ilçenin birçok noktasından otogara ulaşabilirsiniz. Fakat firmaların ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlayıp sağlamadıklarını yetkili bir kişiden öğrenmenizi tavsiye ederiz.  

Özel veya Kiralık Araç

Gölhisar merkezden ya da ilçenin belirli noktalarından otogara gitmek için özel aracınız ya da kiralamış olduğunuz aracınızı kullanabilirsiniz. İlçenin merkezinde, Burdur Caddesi’ne yakın İbni Sina Sokak’ta bulunan Gölhisar Otogarı’na birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.  

Esenler Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Esenler Otogarı

İstanbul Bayrampaşa'daki Esenler Otogarı, yeni adıyla 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, şehrin en büyük ve en hareketli otobüs terminallerinden. Her gün yüzlerce otobüs ve yolcu ağırlayan otogardan şehrin çeşitli bölgelerine farklı ulaşım kanallarıyla 24 saat ulaşım mümkün.

Şehir Merkezine Toplu Ulaşım Seçenekleri
Ulaşım SeçeneğiHatKalkış-Varış Durağı
Otobüs

76O

Otogar-Cihangir Mahallesi
75O Otogar–Mecidiyeköy
39O Otogar-Yeşilpınar

303B

Otogar-Marmara Cezaevi
Metro M1A Atatürk Havalimanı-Yenikapı
M1B Kirazlı-Yenikapı
Metrobüs [*] 34A Söğütlüçeşme-Avcılar
34G Söğütlüçeşme-Beylikdüzü

34Z

Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu
Minibüs A48 Otogar- İkitelli Organize Sanayi
A30 Topkapı-İstoç
Marmaray - Halkalı-Gebze

*Otogardan direkt metrobüs ulaşımı bulunmadığı için M1A metro hattından Merter Metrobüs durağında inerek gideceğiniz yere kalkan metrobüsü kullanabilirsiniz.

Diğer ulaşım seçenekleri

 • Taksi: Terminalin içinden 7 gün 24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.
 • Ücretsiz Yolcu Servisi: Otogar içindeki otobüs firmalarının şehir içi servisleriyle Anadolu Yakası'nda gidebileceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Seyahat firmanızla konuşup detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Araç kiralama: Şehir dışından gelen ve birkaç günlük seyahat planı olanların İstanbul’u rahatça keşfedebilmek adına İstanbul Esenler Otogarı araç kiralama sayfasından araç kiralayabilirler.

En Çok Tercih Edilen Gölhisar - Esenler Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Esenler Otogarı Ortalama Sıcaklık
 • Cumartesi
  19 /Hava Durumu
 • Pazar
  18 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  12 /Hava Durumu
 • Salı
  11 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  12 /Hava Durumu
map placeholder
expand_less