Gölhisar - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ankara Seyahat Rehberi

Gölhisar Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Burdur iline 107 kilometre uzaklıkta bulunan Gölhisar ilçesine şehirlerarası otobüs ile yolculuk yapabilirsiniz. İlçeye birkaç otobüs firması direkt olarak seyahat gerçekleştirse de Burdur merkez üzerinden çok fazla seçenekle ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Gölhisar’daki küçük ölçekli otogara sadece yerel firmalar tarafından direkt sefer yapıldığını belirtelim. Burdur Caddesi, İbni Sina Sokak’ta konumlanan Gölhisar Otogarı ilçe merkezine yürüme mesafesinde yer alıyor. Dolayısıyla merkezden otogara yürüyerek birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Fakat ilçenin farklı yerlerinden otogara gelmek için halk otobüsü, ticari taksi, özel veya kiralık aracın yanı sıra firmaların ücretsiz hizmeti olan yolcu servislerini kullanabilirsiniz.

Halk Otobüsü

Gölhisar Otogarı, merkezde konumlandığından yürüyerek buraya gidebilirsiniz. Ancak ilçenin diğer bölgelerinden otogara gelmek için belediyenin hizmeti olan halk otobüslerini tercih edebilirsiniz. Gölhisar’ın farklı noktalarından hareket eden halk otobüsleriyle merkeze kadar gelebilir, buradan da otogara yürüyebilirsiniz.   

Minibüs

İlçede faaliyet gösteren kooperatif minibüsler aracılığıyla da Gölhisar Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Gölhisar’ın farklı mahallelerinden geçen minibüsler otogar çevresindeki duraklara kadar hizmet veriyor. Burdur il merkezinden ise Gölhisar minibüslerine binerek merkeze kadar gelebilirsiniz.

Ticari Taksi

Toplu taşıma araçları dışında daha konforlu seyahat için ticari taksileri de tercih edebilirsiniz. Gölhisar küçük bir ilçe olduğundan, neresinde olursanız olun birkaç dakika içerisinde otogarda bulunabilirsiniz. Yakınınızda bulunan bir taksi durağından 7 gün 24 saat taksi hizmeti alabilirsiniz.

Ücretsiz Yolcu Servisi

Gölhisar Otogarı’nda birkaç otobüs firması hizmet veriyor. Bu otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisleriyle de ilçenin birçok noktasından otogara ulaşabilirsiniz. Fakat firmaların ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlayıp sağlamadıklarını yetkili bir kişiden öğrenmenizi tavsiye ederiz.  

Özel veya Kiralık Araç

Gölhisar merkezden ya da ilçenin belirli noktalarından otogara gitmek için özel aracınız ya da kiralamış olduğunuz aracınızı kullanabilirsiniz. İlçenin merkezinde, Burdur Caddesi’ne yakın İbni Sina Sokak’ta bulunan Gölhisar Otogarı’na birkaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.  

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Gölhisar - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
map placeholder
expand_less