Esenler Otogarı - Varto Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
En Ucuz Sefer
320 TL
Günlük Sefer Sayısı
1 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Muş Yolu Turizm

Varto Seyahat Rehberi

Şehir Merkezinden Esenler Otogarı'na Ulaşım

Esenler Otogarı

İstanbul Bayrampaşa'daki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, şehrin en büyük otobüs terminali. Günlük yüzlerce otobüs ve yolcu buradan farklı bölgelere ulaşıyor. 24 saat boyunca çeşitli ulaşım seçenekleriyle şehir içi ulaşım sağlanabiliyor.

Otogara Toplu Ulaşım Seçenekleri
Ulaşım SeçeneğiHatKalkış-Varış durağı
Otobüs76OCihangir Mahallesi-Otogar
75OMecidiyeköy-Otogar
39OYeşilpınar-Otogar
303BMarmara Cezaevi-Otogar
MetroM1AAtatürk Havalimanı-Yenikapı
Metrobüs [*]34AAvcılar-Söğütlüçeşme
34GBeylikdüzü-Söğütlüçeşme
34ZZincirlikuyu-Söğütlüçeşme
MinibüsA48İkitelli Organize Sanayi-Otogar
A30İstoç-Topkapı
Marmaray-Gebze-Halkalı

*Otogara doğrudan metrobüs ulaşımı bulunmadığı için metrobüsle Merter durağında inip M1A metro hattına aktarma yapmanız gerekiyor.

Diğer ulaşım seçenekleri

Taksi: Terminalin içinden 7 gün 24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.

Ücretsiz Yolcu Servisi: Otogar içindeki otobüs firmalarının şehir içi servisleriyle Anadolu Yakası'nda gidebileceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Seyahat firmanızla iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Otogardan Varto Şehir Merkezine Ulaşım

Muş'a 58 kilometre uzaklıktaki 31.000 nüfuslu Varto ilçesinin otogarı, merkezi bir konumda yolculara hizmet veriyor. Güzel konumundan dolayı yolcuların yürüyerek resmi dairelere, ana caddelere ve alışveriş merkezlerine kolaylıkla gidebileceği Varto Otogarı’ndan isterseniz belediye otobüsleri, kooperatif minibüsleri ve taksiler ile de hem ilçe merkezindeki her mahalleye hem de Muş ve çevre ilçelere rahatlıkla otogardan ulaşmanız mümkün.

Belediye Otobüsleri

Otogar çevresindeki caddde ve sokaklarda duraklarını görebileceğini belediye otobüsleriyle her yarım saatte bir Varto İlçe Jandarma Komutanlığı, Varto Belediyesi, Çaylar Caddesi, Varto Devlet Hastanesi, Doğan Alabalık Tesisleri, Umut Bahçesi, Atatürk Caddesi ve Varto Meslek Yüksekokulu gibi yoğun yerlere akşam saat 21:30’a kadar kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Varto Otogarı çevresindeki duraklarından hareket eden minibüslerle de Kültür Mahallesi, Gümgüm Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Yeni Mahalle, Alagöz Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Bahçelievler Mahallesi gibi Varto'nun bütün mahalleleri, ana caddeleri ve iş merkezine gidebilirsiniz.

Otogarındaki ilçe peronundan hareket eden minibüslerle ise başta Muş merkezi olmak üzere Bulanık, Hasköy, Korkut, Malazgirt gibi Muş'un bütün ilçeleri ve köylerine her saat ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Toplu taşıma araçları saatlerinin çalışma saatleri dışında taksi ile de Varto merkezine gidebilirsiniz. Otogara yakın konumda durağı bulunan 0505 45 147 09 45 numaralı Varto Taksi’yle 5 dakikalık bir yolculukla istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Esenler Otogarı - Varto Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Muş Yolu Turizm320 TL1
map placeholder
expand_less