Esenler Otogarı - Düziçi Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1057 km
Yaklaşık Sefer Süresi
15 sa 44 dk
En Ucuz Sefer
550 TL
Günlük Sefer Sayısı
11 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Adıyaman Anka Turizm, Siirt Petrol

Düziçi Seyahat Rehberi

Şehir Merkezinden Esenler Otogarı'na Ulaşım

Esenler Otogarı

İstanbul Bayrampaşa'daki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, şehrin en büyük otobüs terminali. Günlük yüzlerce otobüs ve yolcu buradan farklı bölgelere ulaşıyor. 24 saat boyunca çeşitli ulaşım seçenekleriyle şehir içi ulaşım sağlanabiliyor.

Otogara Toplu Ulaşım Seçenekleri
Ulaşım SeçeneğiHatKalkış-Varış durağı
Otobüs76OCihangir Mahallesi-Otogar
75OMecidiyeköy-Otogar
39OYeşilpınar-Otogar
303BMarmara Cezaevi-Otogar
MetroM1AAtatürk Havalimanı-Yenikapı
Metrobüs [*]34AAvcılar-Söğütlüçeşme
34GBeylikdüzü-Söğütlüçeşme
34ZZincirlikuyu-Söğütlüçeşme
MinibüsA48İkitelli Organize Sanayi-Otogar
A30İstoç-Topkapı
Marmaray-Gebze-Halkalı

*Otogara doğrudan metrobüs ulaşımı bulunmadığı için metrobüsle Merter durağında inip M1A metro hattına aktarma yapmanız gerekiyor.

Diğer ulaşım seçenekleri

Taksi: Terminalin içinden 7 gün 24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.

Ücretsiz Yolcu Servisi: Otogar içindeki otobüs firmalarının şehir içi servisleriyle Anadolu Yakası'nda gidebileceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Seyahat firmanızla iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Otogardan Düziçi Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye'nin muhteşem doğası ile gezginleri cezbeden ilçesi Düziçi'nde hizmet veren otobüs terminali, ilçenin merkezinde konumlanıyor. Terminalden merkezin çeşitli noktalarına sadece yürüyerek rahatlıkla gelebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz özel servis ve taksi gibi alternatif araçlardan birine de binebilirsiniz. Üstelik bu araçlar aynı zamanda Osmaniye’nin merkezine veya diğer ilçelere yolculukta da ideal. 

Yolcu Servisleri 

Düziçi Otobüs Terminali’nde yolcuları merkezin farklı noktalarına taşıyan servisler bulunmuyor. Buna karşılık bölgede hizmet veren özel servisleri tercih ederek istediğiniz yere kadar direkt gelebilirsiniz. Çeşitli firmalar tarafından sunulan servislerin ücretleri ise yıl içinde dönemlere göre değişiklik gösterebiliyor. Doğrudan firmalarla görüşerek beklentilerinize uygun bir araca rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Minibüs  

Düziçi Otobüs Terminali’nden gün boyunca hareket eden minibüsler ile Osmaniye'nin merkezine veya diğer ilçelere seyahat edebilirsiniz. Ekonomikliği ile öne çıkan minibüslerin kalkış saatlerini ise terminale ulaştığınızda sürücülerden öğrenebilirsiniz 

Taksi

Düziçi Otobüs Terminali’nde hem gündüz hem de akşam saatlerinde zorlanmadan taksi bulabilmek mümkün. Böylece otobüsünüzden iner inmez direkt olarak taksiye aktarma yapabilir ve Düziçi ilçe merkezinde veya çevresinde istediğiniz noktaya hızlıca erişebilirsiniz. 

Üstelik sadece Düziçi içerisinde bulunan yerlere ulaşmak isteyenler için taksiler son derece uygun fiyatlı. Çevrede yer alan yerleşimlere taksiyle yolculuk ise mesafenin uzamasına bağlı olarak hayli masraflı gelebilir. Eğer daha uzağa gitme planınız varsa, minibüs veya özel servis gibi daha ucuz seçenekleri düşünebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Esenler Otogarı - Düziçi Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Adıyaman Anka Turizm550 TL115 sa 44 dk
Siirt Petrol650 TL215 sa 44 dk
Dilmenler Mardin Seyahat700 TL115 sa 44 dk
Mardin Seyahat700 TL215 sa 44 dk
Öz Gülaras Turizm700 TL115 sa 44 dk
Metro Turizm750 TL115 sa 44 dk
Star Batman800 TL115 sa 44 dk
As Adana Seyahat828 TL215 sa 44 dk
map placeholder
expand_less