Ermenek - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ankara Seyahat Rehberi

Ermenek Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Karaman şehrine bağlı 28.000 nüfuslu bir ilçe olan Ermenek’in otogarı, ilçe merkezinin tam ortasında Emin Hami Bey Caddesi üzerinde yolculara hizmet sunuyor. Ermenek Belediyesi, Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi gibi merkezi noktalara 5-10 dakikalık yürüyüş mesafesinde yer alan Ermenek Otogarı’na ilçenin pek çok noktasından ister yürüyerek isterseniz ise özel minibüsler ve taksilerle rahatlıkla gidebilirsiniz. Karaman merkezi, ilçelerinden ve köylerinden de kooperatif minibüsleri, Ermenek Otogarı’na ulaşım hizmeti sağlıyor.

Özel Minibüsler                                      

Belediyeye bağlı özel minibüslerle Ermenek Kalesi, Firan Kalesi, Tekke Parkı, Rüstem Paşa Camii gibi tarihi ve turistik noktaların yanı sıra Dibekli Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Karamanoğlu Hamamı, Ermenek Meslek Yüksekokulu, Ermenek Adliyesi, Ermenek Devlet Hastanesi gibi uzak noktalardan da her yarım saatte bir Ermenek Otogarı’na gidebilirsiniz.

S. S. Öz Ermenek Minibüsçüler Kooperatifi minibüsleriyle ise her saat Karaman merkezinden ve şehrin Sarıveliler, Başyayla, Kazımkarabekir, Ayrancı ilçeleri veya köylerinden Ermenek Otogarı’na geçebilirsiniz.

Taksi

Ermenek oldukça küçük bir ilçe olduğu için az sayıda taksi durağı hizmet veriyor. Üniversite Taksi durağına 0545 152 81 15, Semt Pazarı Sokak’ta bulunan Çılgın Taksi durağına ise 0535 454 79 10 numaralı telefon ulaşarak istediğiniz saatte Ermenek Otogarı’nda olabilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ermenek - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
map placeholder
expand_less