Ergani - Esenler Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1288 km
Yaklaşık Sefer Süresi
19 sa
En Son Satış
25 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1100 TL
Günlük Sefer Sayısı
4 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Can Diyarbakır Turizm, Özel Diyarbakır

Ergani Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Diyarbakır şehir merkezindeki pek çok noktadan Ergani Terminali’ne kolayca ulaşabilirsiniz. Aradaki uzak mesafeye rağmen ücretli ve ücretsiz olarak değerlendirebileceğiniz pek çok ulaşım alternatifi var

Belediye Otobüsleri

Belediye otobüslerini kullanarak ilçe terminaline ulaşmak istiyorsanız Diyarbakır-Ergani seferlerini öncelikli olarak değerlendirebilirsiniz. Diyarbakır şehir merkezinden saat 06.00’da kalkan otobüsler, akşam saat 20.30’a kadar hizmet veriyor. Diyarbakır-Ergani otobüsleri 2 saatte bir hareket etmekle birlikte hafta sonu saat 19.00’a kadar hizmet veriyor. En güncel halk otobüsü sefer ve saatlerini, Ergani Belediyesi’nin kendi sayfası üzerinden takip edebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Otobüs bileti yanında olan tüm yolcular ücretsiz yolcu servislerinden faydalanabilir. Kimi zamanlarda sizden biletinizi göstermeniz rica edilebilir. Erkenden bilet satış noktasında yer almanız, servisi kaçırmamak açısından oldukça önemli. Firmanızın sizi yönlendireceği noktalarda uygun saatte yolcu servisinizi bekleyebilirsiniz.

Dolmuşlar

Ergani’de hem ilçe içinde ulaşımı sağlayan hem de sizi merkeze götürecek olan dolmuşlar söz konusu. Haftanın her günü hizmet veren Ergani-Diyarbakır minibüsleri sizi yaklaşık 45 dakika içinde terminale ulaştıracaktır.

Taksi

Ziya Gökalp Caddesi, Kurtuluş Caddesi, Milli Egemenlik Caddesi, taksi konusunda çok daha uygun bölgeler. Burada yer alan duraklarda, diğer yerlere kıyasla 7/24 taksi bulmanız yüksek ihtimal.

Esenler Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Esenler Otogarı

İstanbul Bayrampaşa'daki Esenler Otogarı, yeni adıyla 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, şehrin en büyük ve en hareketli otobüs terminallerinden. Her gün yüzlerce otobüs ve yolcu ağırlayan otogardan şehrin çeşitli bölgelerine farklı ulaşım kanallarıyla 24 saat ulaşım mümkün.

Şehir Merkezine Toplu Ulaşım Seçenekleri
Ulaşım SeçeneğiHatKalkış-Varış Durağı
Otobüs

76O

Otogar-Cihangir Mahallesi
75O Otogar–Mecidiyeköy
39O Otogar-Yeşilpınar

303B

Otogar-Marmara Cezaevi
Metro M1A Atatürk Havalimanı-Yenikapı
M1B Kirazlı-Yenikapı
Metrobüs [*] 34A Söğütlüçeşme-Avcılar
34G Söğütlüçeşme-Beylikdüzü

34Z

Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu
Minibüs A48 Otogar- İkitelli Organize Sanayi
A30 Topkapı-İstoç
Marmaray - Halkalı-Gebze

*Otogardan direkt metrobüs ulaşımı bulunmadığı için M1A metro hattından Merter Metrobüs durağında inerek gideceğiniz yere kalkan metrobüsü kullanabilirsiniz.

Diğer ulaşım seçenekleri

 • Taksi: Terminalin içinden 7 gün 24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.
 • Ücretsiz Yolcu Servisi: Otogar içindeki otobüs firmalarının şehir içi servisleriyle Anadolu Yakası'nda gidebileceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Seyahat firmanızla konuşup detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Araç kiralama: Şehir dışından gelen ve birkaç günlük seyahat planı olanların İstanbul’u rahatça keşfedebilmek adına İstanbul Esenler Otogarı araç kiralama sayfasından araç kiralayabilirler.

En Çok Tercih Edilen Ergani - Esenler Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Can Diyarbakır Turizm1100 TL219 sa
Özel Diyarbakır1100 TL119 sa
Star Diyarbakır1100 TL119 sa
Esenler Otogarı Ortalama Sıcaklık
 • Cumartesi
  19 /Hava Durumu
 • Pazar
  18 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  12 /Hava Durumu
 • Salı
  11 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  12 /Hava Durumu
map placeholder
expand_less