Elhova Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Şehir Merkezinden Elhova Otogarı'na Ulaşım

Bulgaristan'ın 16.000 nüfuslu küçük Elhova şehrinin otogarına Türkiye'den de düzenli olarak otobüs seferleri gerçekleştiriliyor. Elhova Otogarı’na şehrin pek çok ana caddesinden kısa bir yürüyüşle geçmeniz mümkün. İsterseniz otobüsler ve taksilerle de istediğiniz yerden kısa sürede otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüsler

Elhova ana caddeleri, resmi daireleri, müzeler ve turistik noktalarda duraklarını görebileceğiniz otobüsler, yolcuların otogara gitmek için en çok tercih ettiği araçlar arasında.

Taksi

7 gün 24 saat hizmet veren taksilerle de kolayca Elhova Otogarı’na 10 dakikalık bir yolculukla geçebilirsiniz. Taxi Раnhеbо durağına +359 89 665 3333 ve NВ Taxi durağına +359 89 097 3777 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Seyahat Edilen Şehirler

expand_less