Eceabat - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ankara Seyahat Rehberi

Eceabat Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Küçük Eceabat ilçesinin merkezinde, vapur iskelesine kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan Eceabat Otogarı’na ister yürüyerek isterseniz ise minibüsler ve taksilerle her cadde ile mahalleden rahatlıkla gidebilirsiniz.

Minibüsler

Bölgesel ulaşım sağlayan birlik ve kooperatif minibüsleri ile başta Eceabat merkezi ve ilçenin ana caddeleri olmak üzere Çanakkale merkezi ve şehrin diğer ilçelerinden de Eceabat Otogarı’na her saat gitmeniz mümkün.

Taksi

Taksilerle de istediğiniz saatte Eceabat Otogarı’na rahatça geçebilirsiniz. Cumhuriyet Meydanı’nda 7 gün 24 saat hizmet veren Eceabat Taksi’ye 0536 419 48 18 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Eceabat - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
map placeholder
expand_less