Boğazlıyan - Esenler Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Boğazlıyan Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Boğazlıyan ilçesinin merkezinde, Biçer Caddesi üzerinde güzel bir konumda yer alan Boğazlıyan Otogarı’na ilçenin ana caddeleri ve pek çok mahallesinden yürüyerek kolayca ulaşılabiliyor. İsteyen yolcular otogara ulaşımı için belediye otobüsleri, minibüsler ve taksilerden de faydalanabilirler. Yozgat merkezi ve diğer ilçelerinden otogara ulaşım için ise kooperatif minibüsleri yolculara hizmet sunuyor.

Belediye Otobüsleri

Boğazlıyan Belediyesi, Boğazlıyan Meslek Yüksekokulu, Boğazlıyan Adliyesi, Kuddusi Sezer Caddesi, Boğazlıyan Devlet Hastanesi, Bülent Ecevit Caddesi ve Gülveren Caddesi gibi pek çok merkezi noktada duraklarını görebileceğiniz belediye otobüsleri ile her yarım saatte bir rahatlıkla Boğazlıyan Otogarı’na ulaşabilirsiniz. Belediye otobüslerinin Boğazlıyan ilçesinin onlarca mahallesinde de durakları var.

Minibüsler

Hem ilçenin mahalleleri hem de ana cadde ve resmi daireleri önünde minibüs durakları bulunuyor. Her yarım saatte bir ilçe içi minibüsleriyle otogara kolaylıkla gidebilirsiniz. S.S. Boğazlıyan Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi minibüsleri ise başta Yozgat merkez olmak üzere Çandır, Kadışehri, Akdağmadeni gibi Yozgat'ın 13 ilçesi ve köylerinden Boğazlıyan Otogarı’na ulaşım sağlıyor.

Taksi

Toplu taşıma araçları saatleri dışında otogara girmek için taksi hizmeti de alabilirsiniz. Bülent Ecevit Caddesi üzerinde durağı olan Adliye Taksi’ye 0544 766 77 23, Boğazlıyan Taksi’ye ise 0546 460 38 66 numaralı telefonla ulaşabilirsiniz.

Esenler Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Esenler Otogarı

İstanbul Bayrampaşa'daki Esenler Otogarı, yeni adıyla 15 Temmuz Demokrasi Otogarı, şehrin en büyük ve en hareketli otobüs terminallerinden. Her gün yüzlerce otobüs ve yolcu ağırlayan otogardan şehrin çeşitli bölgelerine farklı ulaşım kanallarıyla 24 saat ulaşım mümkün.

Şehir Merkezine Toplu Ulaşım Seçenekleri
Ulaşım SeçeneğiHatKalkış-Varış Durağı
Otobüs

76O

Otogar-Cihangir Mahallesi
75O Otogar–Mecidiyeköy
39O Otogar-Yeşilpınar

303B

Otogar-Marmara Cezaevi
Metro M1A Atatürk Havalimanı-Yenikapı
M1B Kirazlı-Yenikapı
Metrobüs [*] 34A Söğütlüçeşme-Avcılar
34G Söğütlüçeşme-Beylikdüzü

34Z

Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu
Minibüs A48 Otogar- İkitelli Organize Sanayi
A30 Topkapı-İstoç
Marmaray - Halkalı-Gebze

*Otogardan direkt metrobüs ulaşımı bulunmadığı için M1A metro hattından Merter Metrobüs durağında inerek gideceğiniz yere kalkan metrobüsü kullanabilirsiniz.

Diğer ulaşım seçenekleri

 • Taksi: Terminalin içinden 7 gün 24 saat taksi hizmeti bulabilirsiniz.
 • Ücretsiz Yolcu Servisi: Otogar içindeki otobüs firmalarının şehir içi servisleriyle Anadolu Yakası'nda gidebileceğiniz yere ulaşabilirsiniz. Seyahat firmanızla konuşup detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Araç kiralama: Şehir dışından gelen ve birkaç günlük seyahat planı olanların İstanbul’u rahatça keşfedebilmek adına İstanbul Esenler Otogarı araç kiralama sayfasından araç kiralayabilirler.

En Çok Tercih Edilen Boğazlıyan - Esenler Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Esenler Otogarı Ortalama Sıcaklık
 • Cumartesi
  6 /Hava Durumu
 • Pazar
  10 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  11 /Hava Durumu
 • Salı
  11 /Hava Durumu
 • Çarşamba
  13 /Hava Durumu
map placeholder
expand_less