Ayvacık - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ankara Seyahat Rehberi

Ayvacık Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Çanakkale merkezine yaklaşık 68 kilometre uzaklıktaki Ayvacık ilçesinin otogarı, hem varış hem de kalkış noktası olarak kullanılıyor. Ayvacık Otogarı’na ilçe merkezinin yanı sıra Çanakkale ve ilçelerinden ulaşım için farklı ulaşım araçları sağlanıyor.

Yolcu Servisleri

İlçe merkezinden otogara ulaşmak için, bazı otobüs firmalarının yolcularına sağladığı ücretsiz yolcu servisleri çok tercih ediliyor. İlçe merkezindeki bilet satış ofisleri önünden hareket eden yolcu servisleriyle 5-10 dakikada direkt yolculuklarla otogara gidebilirsiniz.

Ayvacık Birlik Minibüsleri

Ayvacık’a bağlı köylerin yanı sıra Çanakkale ve komşu ilçelerden de Ayvacık Otogarı’na ulaşım için Ayvacık birlik minibüslerinden faydalanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

06:00 ile 24:00 arası yolculara ulaşım hizmeti veren belediye otobüslerinin duraklarını Ayvacık’ın hemen her caddesi ve merkezi noktalarında bulabilirsiniz.

Taksi

İsterseniz taksilerle de kolayca Ayvacık Otogarı’na gitmeniz mümkün. Edremit Caddesi üzerinde durağı olan Garaj Taksi’ye 0286 712 11 74, Tok Caddesi üzerinde hizmet veren Konak Taksi’ye ise 0286 712 13 22 numaralı telefonla ulaşarak taksi hizmeti alabilirsiniz.

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ayvacık - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
map placeholder
expand_less