Ankara Otogarı - Düziçi Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
596 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8 sa
En Ucuz Sefer
330 TL
Günlük Sefer Sayısı
31 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Lüks Batman Seyahat, Siirt Has Bağtaş Turizm

Düziçi Seyahat Rehberi

Şehir Merkezinden Ankara Otogarı'na Ulaşım

Ankara Terminali’ne şehrin hemen her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Bunlar arasında en çok kullanılanlar ise Ankaray raylı sistem, belediye otobüsleri (EGO), firma yolcu servisleri, taksi ve minibüsler.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği otobüslerle terminale pek çok noktadan kolayca ulaşabilirsiniz. 442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı belediye otobüsleriyle şehrin her semtinden terminale ulaşabilirsiniz.

Ankaray

Ankaray’ın herhangi bir istasyonundan Ankara Terminali (AŞTİ) yönüne giden metro hatlarından birine binebilirsiniz. Ankaray, terminalin içinde bulunuyor ve 6:00 – 24:00 arasında hizmet veriyor. Ankara Tren Garı’ndan da Ankaray ile terminale ulaşım bulunuyor. Terminal, Ankaray’ın son durağını oluşturuyor ve metrodan indikten sonra 5 dakikalık bir yolculukla otobüs peronlarına ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminalde ofisleri bulunan otobüs firmaları ücretsiz yolcu servisleri sağlıyorlar. Şehirdeki bilet satış ofislerinden binebileceğiniz bu servislerle Ankara Terminali’ne ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Şehrin pek çok semtinden terminale giden minibüsler bulunuyor. Mevlana Bulvarı’nda minibüsten indikten sonra 2 dakikalık bir yürüyüşle terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Ankara merkezinde kolayca bulabileceğiniz taksilerle de terminale hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Havalimanından Terminale Ulaşım

Terminale Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ulaşmak istiyorsanız Havaş servisleri veya havalimanı yolcu çıkış kapısı önünde durakları bulunan belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Bu yolculuklar yaklaşık olarak 1,5 saat sürüyor.

 

Otogardan Düziçi Şehir Merkezine Ulaşım

Osmaniye'nin muhteşem doğası ile gezginleri cezbeden ilçesi Düziçi'nde hizmet veren otobüs terminali, ilçenin merkezinde konumlanıyor. Terminalden merkezin çeşitli noktalarına sadece yürüyerek rahatlıkla gelebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz özel servis ve taksi gibi alternatif araçlardan birine de binebilirsiniz. Üstelik bu araçlar aynı zamanda Osmaniye’nin merkezine veya diğer ilçelere yolculukta da ideal. 

Yolcu Servisleri 

Düziçi Otobüs Terminali’nde yolcuları merkezin farklı noktalarına taşıyan servisler bulunmuyor. Buna karşılık bölgede hizmet veren özel servisleri tercih ederek istediğiniz yere kadar direkt gelebilirsiniz. Çeşitli firmalar tarafından sunulan servislerin ücretleri ise yıl içinde dönemlere göre değişiklik gösterebiliyor. Doğrudan firmalarla görüşerek beklentilerinize uygun bir araca rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Minibüs  

Düziçi Otobüs Terminali’nden gün boyunca hareket eden minibüsler ile Osmaniye'nin merkezine veya diğer ilçelere seyahat edebilirsiniz. Ekonomikliği ile öne çıkan minibüslerin kalkış saatlerini ise terminale ulaştığınızda sürücülerden öğrenebilirsiniz 

Taksi

Düziçi Otobüs Terminali’nde hem gündüz hem de akşam saatlerinde zorlanmadan taksi bulabilmek mümkün. Böylece otobüsünüzden iner inmez direkt olarak taksiye aktarma yapabilir ve Düziçi ilçe merkezinde veya çevresinde istediğiniz noktaya hızlıca erişebilirsiniz. 

Üstelik sadece Düziçi içerisinde bulunan yerlere ulaşmak isteyenler için taksiler son derece uygun fiyatlı. Çevrede yer alan yerleşimlere taksiyle yolculuk ise mesafenin uzamasına bağlı olarak hayli masraflı gelebilir. Eğer daha uzağa gitme planınız varsa, minibüs veya özel servis gibi daha ucuz seçenekleri düşünebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Ankara Otogarı - Düziçi Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Lüks Batman Seyahat330 TL48 sa
Siirt Has Bağtaş Turizm340 TL18 sa
Has Diyarbakır Seyahat400 TL28 sa
Siirt Petrol400 TL18 sa
Deveci Nazar Turizm450 TL18 sa
Mardin Seyahat450 TL28 sa
Adıyaman Anka Turizm500 TL28 sa
Martur Turizm500 TL18 sa
Metro Turizm500 TL38 sa
Öz Gülaras Turizm500 TL28 sa
map placeholder
expand_less