Ankara Otogarı - Bulanık Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1106 km
Yaklaşık Sefer Süresi
16 sa 42 dk
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
4 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Muş Yolu Turizm, Yeşil Muş Ovası

Bulanık Seyahat Rehberi

Şehir Merkezinden Ankara Otogarı'na Ulaşım

Ankara Terminali’ne şehrin hemen her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz pek çok seçenek bulunuyor. Bunlar arasında en çok kullanılanlar ise Ankaray raylı sistem, belediye otobüsleri (EGO), firma yolcu servisleri, taksi ve minibüsler.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği otobüslerle terminale pek çok noktadan kolayca ulaşabilirsiniz. 442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı belediye otobüsleriyle şehrin her semtinden terminale ulaşabilirsiniz.

Ankaray

Ankaray’ın herhangi bir istasyonundan Ankara Terminali (AŞTİ) yönüne giden metro hatlarından birine binebilirsiniz. Ankaray, terminalin içinde bulunuyor ve 6:00 – 24:00 arasında hizmet veriyor. Ankara Tren Garı’ndan da Ankaray ile terminale ulaşım bulunuyor. Terminal, Ankaray’ın son durağını oluşturuyor ve metrodan indikten sonra 5 dakikalık bir yolculukla otobüs peronlarına ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminalde ofisleri bulunan otobüs firmaları ücretsiz yolcu servisleri sağlıyorlar. Şehirdeki bilet satış ofislerinden binebileceğiniz bu servislerle Ankara Terminali’ne ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Şehrin pek çok semtinden terminale giden minibüsler bulunuyor. Mevlana Bulvarı’nda minibüsten indikten sonra 2 dakikalık bir yürüyüşle terminale ulaşabilirsiniz.

Taksi

Ankara merkezinde kolayca bulabileceğiniz taksilerle de terminale hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Havalimanından Terminale Ulaşım

Terminale Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ulaşmak istiyorsanız Havaş servisleri veya havalimanı yolcu çıkış kapısı önünde durakları bulunan belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Bu yolculuklar yaklaşık olarak 1,5 saat sürüyor.

 

Otogardan Bulanık Şehir Merkezine Ulaşım

Muş merkezine 107 kilometre uzaklıktaki 80.000 nüfuslu Bulanık ilçesinin otogarı, ilçe merkezine yürüyüş mesafesinde Bahçelievler Mahallesi'nde Muş-Ağrı Yolu kenarında yolculara hizmet veriyor. Kısa bir yürüyüşle pek çok ana caddeye ulaşabileceğiniz otogardan isterseniz belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiler ile de hem Bulanık ilçe merkezinde her noktaya hem de Muş ve ilçelerini gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Bulanık Otogarı’ndaki duraklarında hareket eden belediye otobüsleri ile Karaoğlan Caddesi, Bulanık Belediyesi, Bulanık Meslek Yüksekokulu, İnönü Caddesi, Bulanık Devlet Hastanesi, Kazım Karabekir Parkı gibi pek çok merkezi noktaya 5-10 dakikalık bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Bulanık'ta minibüsler çoğunlukla ilçeler ve köyler arası ulaşım konusunda yolculara hizmet veriyor. Her saat bulabileceğiniz 27 Nolu Bulanık Birlik Minibüsçüler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi minibüsleri ile başta Muş merkezi olmak üzere Hasköy, Korkut, Malazgirt, Varto gibi Muş'un 6 ilçesi ve köylerini gitme şansınız var.

Taksi

Bulanık Otogarı çıkışında her zaman taksi bulmanız mümkün. İsterseniz otogara yakın bir noktada durağı bulunan Ovam Taksi’ye 0542 594 22 35, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde durağı bulunan Lider Taksi’ye ise 0436 311 30 88 numaralı telefon ulaşarak da taksi hizmeti alabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ankara Otogarı - Bulanık Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Muş Yolu Turizm400 TL216 sa 42 dk
Yeşil Muş Ovası400 TL216 sa 42 dk
map placeholder
expand_less