Akhisar - Ankara Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
551 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10 sa 5 dk
En Son Satış
8 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
480 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Metro Turizm, Balıkesir Hakser Turizm

Ankara Seyahat Rehberi

Akhisar Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Manisa’ya bağlı Akhisar ilçesinde yolculara şehirler arası seyahat hizmeti sunan otobüs terminaline merkezden farklı seçeneklerle ulaşılabiliyor. Halk otobüsleri, dolmuşlar ve taksiler Akhisar’da terminale yolculuk esnasında tercih edilebilecek alternatifler arasında. 

Otobüs

Akhisar ilçe merkezinden bineceğiniz bir otobüs yardımıyla son derece kısa sürede terminal binasının girişine kadar erişebilirsiniz. Üstelik bu araçlar Akhisar merkezde pek çok yerden geçerek yolculara uygun fiyatlı ulaşım hizmeti veriyor. 

Taksi 

Akhisar’ın merkezinde yer alan duraklardan telefonla kolaylıkla çağırılan taksiler ise halk otobüsüne kıyasla çok daha konforlu. Akhisar ilçe merkezinden bu araçlarla otobüs terminaline gelmek pratik olduğu gibi yolculara zaman da kazandırıyor. Bu sayede vakit kaybetmeden terminale yolculuk yapmak istediğiniz durumlarda diğer seçenekler yerine taksiyi değerlendirebilirsiniz. 

Minibüs   

Akhisar’ın hayli geniş alana yayılan ilçe merkezinde minibüsler terminale kadar erişim hizmeti sağlıyor. Böylece tıpkı halk otobüsleri gibi bütçe dostu ücretleri ile öne çıkan bu araçlar yardımıyla hızlıca Akhisar Otobüs Terminali’nin girişine ulaşmayı tercih edebilirsiniz.  

Ankara Otogarı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her gün binlerce yolcuya hizmet veren Ankara Terminali’nden şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi sunuluyor.

Ankaray

Terminal içerisinde bulunan Ankaray metro istasyonundan şehrin pek çok noktasına kolayca gitmeniz mümkün. Sabah 6:00’dan gece yarısına kadar hizmet veren Ankaray, terminalden şehir merkezine ulaşım için en çok tercih edilen yollardan biri.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu firma yolcularına ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisler her yarım saatte bir kalkıyor ve şehrin belirli ana noktalarına ulaşmanızı sağlıyor.

Belediye Otobüsleri (EGO)

Terminal çıkış kapısı önünde bulunan otobüs duraklarından kalkan442-3, 419, 479, 417, 545, 230-3, 419 A, 479, 484, 417, 217, 511-3, 573, 521-3, 512-3, 524, 564, 537, 573 ve 511 numaralı otobüs hatları ile Ankara’nın her semtine kolayca ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Terminalden 2 dakika yürüyüş mesafesindeki Mevlana Bulvarı’nda minibüs durağı bulunuyor. Minibüslere terminalden şehrin hemen her semtine kolayca gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulacaksınız. Taksi hizmetini kullanarak şehrin her yerine hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Akhisar - Ankara Otogarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Metro Turizm480 TL310 sa 5 dk
Balıkesir Hakser Turizm529 TL210 sa 5 dk
Soma Seyahat530 TL110 sa 5 dk
map placeholder
expand_less