Afyon - Polatlı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
258 km
En Son Satış
41 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
35 TL
Günlük Sefer Sayısı
15 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Güney Akdeniz, Iğdırlı Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Polatlı Seyahat Rehberi

Afyonkarahisar Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Afyon şehir merkezine yakın bir konumda bulunan otobüs terminaline ulaşmak için ücretli veya ücretsiz pek çok ulaşım aracını istediğiniz saatte bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan 1 veya 3 numaralı terminal hatları ve Afyon Kocatepe Üniversitesi kampüsünden belirli saatlerde kalkan 2 numaralı otobüs hattı ile istediğiniz saatte terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Afyon Terminali’nde hizmet veren pek çok firmanın şehir merkezinde de bilet satış ofisleri bulunuyor. Bu ofisler önünden her yarım saate bir kalkan ücretsiz yolcu servislerinden faydalanarak otobüsünüzün kalkış saatinden 15 dakika önce terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Şehir merkezinde pek çok semtte durakları bulunan minibüslerle terminal giriş kapısı önündeki durağa kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Afyon’un merkezi noktalarında 24 saat hizmet veren taksiler bulunuyor. Aceleniz varsa ve kısa sürede terminale ulaşmanız gerekiyorsa istediğiniz saatte taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Otogardan Polatlı Şehir Merkezine Ulaşım

Ankara’nın bir ilçesi olan Polatlı’nın ortasında Mevlana Caddesi üzerinde bulunan Polatlı Terminali’nden yolcuların hem ilçenin her mahallesine hem de çevre il, ilçe ve köylere rahatça gidebilmesi için pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Yolcu Servisleri

Çoğunlukla yerel olmak üzere birçok otobüs firmasının hizmet verdiği terminalde ücretsiz yolcu servisleri de sağlanıyor. 30 dakikada bir Atatürk Caddesi, İnönü Caddesi ve 13 Eylül Caddesi gibi ilçenin merkezi noktalarına yolcuların ulaşımını sağlayan firma yolcu servisleriyle kolay bir şekilde ilçe merkezine gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Terminal karşısındaki Mevlana Caddesi ve Dumlupınar Bulvarı üzerinde durakları bulanan belediye otobüsleri ile de sabah saatlerinden gece saat 22:00’a kadar terminalden Polatlı’nın her mahallesine gidilebilir.

Minibüsler

Terminal çıkış kapısı yanında hizmet veren Polatlı minibüsleri; Beylikköprü, Haymana ve Gölbaşı gibi Ankara’nın pek çok diğer ilçesine ve köyüne ulaşım sağlıyor.

Taksi

7 gün 24 saat yolculara hizmet veren ve Terminal Taksi’ye (0312) 624 46 90 numaralı telefondan ulaşabilir ve 5 dakikada ilçenin istediğiniz yerine gidebilirsiniz.

Afyonkarahisar  Polatlı Arası Seferi Olan Otobüs Firmaları

Güney AkdenizIğdırlı TurizmIsparta PetrolAğrı Ses TurizmYeni Sivas TurizmAğrı Kösedağı Turizm

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Afyon - Polatlı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAfyon Polatlı Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Güney Akdeniz 35 TL3
Iğdırlı Turizm 35 TL1
Isparta Petrol 35 TL8
Ağrı Ses Turizm 40 TL1
Yeni Sivas Turizm 40 TL1
Ağrı Kösedağı Turizm 70 TL1

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Afyonkarahisar - Polatlı otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Afyonkarahisar - Polatlı otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Afyonkarahisar - Polatlı seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Afyonkarahisar - Polatlı arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Güney Akdeniz, Iğdırlı Turizm, Isparta Petrol, Ağrı Ses Turizm, Yeni Sivas Turizm, Ağrı Kösedağı Turizm Afyonkarahisar - Polatlı arası seferler düzenliyor.
Afyonkarahisar - Polatlı arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Afyonkarahisar - Polatlı arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2023 yılının Kasım ayında en uygun fiyatlı Afyonkarahisar - Polatlı otobüs bileti 35 TL.
Afyonkarahisar - Polatlı otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Afyonkarahisar - Polatlı otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2023 yılının Kasım ayında Afyonkarahisar - Polatlı otobüs bileti fiyatları 35 TL ila 70 TL aralığında değişiyor.
Afyonkarahisar - Polatlı otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Afyonkarahisar seçin.
“Nereye” sorusunda Polatlı yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Afyonkarahisar - Polatlı seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Afyonkarahisar - Polatlı arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Afyonkarahisar - Polatlı arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Kasım ayında Afyonkarahisar - Polatlı arasında günlük 15 sefer yapılıyor.
expand_less