Afyon - Beypazarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
258 km
En Son Satış
44 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
35 TL
Günlük Sefer Sayısı
15 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Güney Akdeniz, Iğdırlı Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Beypazarı Seyahat Rehberi

Afyonkarahisar Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Afyon şehir merkezine yakın bir konumda bulunan otobüs terminaline ulaşmak için ücretli veya ücretsiz pek çok ulaşım aracını istediğiniz saatte bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan 1 veya 3 numaralı terminal hatları ve Afyon Kocatepe Üniversitesi kampüsünden belirli saatlerde kalkan 2 numaralı otobüs hattı ile istediğiniz saatte terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Afyon Terminali’nde hizmet veren pek çok firmanın şehir merkezinde de bilet satış ofisleri bulunuyor. Bu ofisler önünden her yarım saate bir kalkan ücretsiz yolcu servislerinden faydalanarak otobüsünüzün kalkış saatinden 15 dakika önce terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Şehir merkezinde pek çok semtte durakları bulunan minibüslerle terminal giriş kapısı önündeki durağa kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Afyon’un merkezi noktalarında 24 saat hizmet veren taksiler bulunuyor. Aceleniz varsa ve kısa sürede terminale ulaşmanız gerekiyorsa istediğiniz saatte taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Otogardan Beypazarı Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalden yolcuların kolay bir şekilde hem ilçe merkezine hem de Ankara ve çevre ilçelere ulaşımı için ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

279, 508-5 ve 563-3 numaralı terminal belediye otobüs hatları ile terminalden ilçe merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Belediye otobüsleri, sabah saat 06:00’dan gece saat 24:00’a kadar hizmet veriyorlar.

Metro

Metro kullanarak da hem terminalden ilçe merkezine hem de Ankara ve çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. EGO M1, M2 ve M3 metro hatları ve 548 numaralı Beypazarı-Fatih Metro İstasyonu ve Sincan arasında çalışan metro hattı ile Beypazarı Terminali’nden istediğiniz yere kısa sürede gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının size sunduğu, her yarım saatte bir kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle de ilçenin merkezi caddelerine 5 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Dolmuşlar

Dolmuşlar ile terminalden ilçe merkezinin yanı sıra Sincan, Pursaklar gibi ilçelere ve Ankara merkezine de kolayca ulaşabilirsiniz. Gece saat 24:00’a kadar hizmet veren dolmuşları terminal içerisindeki peronlarında bulabilirsiniz.

Taksi

Beypazarı Terminali Taksi yolculara 24 saat hizmet vererek onların ilçe merkezine ve çevre ilçelere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmelerini sağlıyor.

Afyonkarahisar  Beypazarı Arası Seferi Olan Otobüs Firmaları

Güney AkdenizIğdırlı TurizmIsparta PetrolAğrı Ses TurizmYeni Sivas TurizmAğrı Kösedağı Turizm

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Afyon - Beypazarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAfyon Beypazarı Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Güney Akdeniz 35 TL3
Iğdırlı Turizm 35 TL1
Isparta Petrol 35 TL8
Ağrı Ses Turizm 40 TL1
Yeni Sivas Turizm 40 TL1
Ağrı Kösedağı Turizm 70 TL1

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Afyonkarahisar - Beypazarı otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Afyonkarahisar - Beypazarı otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Afyonkarahisar - Beypazarı seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Afyonkarahisar - Beypazarı arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Güney Akdeniz, Iğdırlı Turizm, Isparta Petrol, Ağrı Ses Turizm, Yeni Sivas Turizm, Ağrı Kösedağı Turizm Afyonkarahisar - Beypazarı arası seferler düzenliyor.
Afyonkarahisar - Beypazarı arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Afyonkarahisar - Beypazarı arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2023 yılının Kasım ayında en uygun fiyatlı Afyonkarahisar - Beypazarı otobüs bileti 35 TL.
Afyonkarahisar - Beypazarı otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Afyonkarahisar - Beypazarı otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2023 yılının Kasım ayında Afyonkarahisar - Beypazarı otobüs bileti fiyatları 35 TL ila 70 TL aralığında değişiyor.
Afyonkarahisar - Beypazarı otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Afyonkarahisar seçin.
“Nereye” sorusunda Beypazarı yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Afyonkarahisar - Beypazarı seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Afyonkarahisar - Beypazarı arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Afyonkarahisar - Beypazarı arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Kasım ayında Afyonkarahisar - Beypazarı arasında günlük 15 sefer yapılıyor.
expand_less