Afyon - Akşehir Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
228 km
En Son Satış
4 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
40 TL
Günlük Sefer Sayısı
14 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Ak Turizm, Aksel

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Akşehir Seyahat Rehberi

Afyonkarahisar Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Afyon şehir merkezine yakın bir konumda bulunan otobüs terminaline ulaşmak için ücretli veya ücretsiz pek çok ulaşım aracını istediğiniz saatte bulabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan 1 veya 3 numaralı terminal hatları ve Afyon Kocatepe Üniversitesi kampüsünden belirli saatlerde kalkan 2 numaralı otobüs hattı ile istediğiniz saatte terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Afyon Terminali’nde hizmet veren pek çok firmanın şehir merkezinde de bilet satış ofisleri bulunuyor. Bu ofisler önünden her yarım saate bir kalkan ücretsiz yolcu servislerinden faydalanarak otobüsünüzün kalkış saatinden 15 dakika önce terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüsler

Şehir merkezinde pek çok semtte durakları bulunan minibüslerle terminal giriş kapısı önündeki durağa kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Taksi

Afyon’un merkezi noktalarında 24 saat hizmet veren taksiler bulunuyor. Aceleniz varsa ve kısa sürede terminale ulaşmanız gerekiyorsa istediğiniz saatte taksi hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Otogardan Akşehir Şehir Merkezine Ulaşım

Akşehir Terminali şehir merkezinin biraz dışında yer alıyor ve yolcuların terminalden ilçe merkezine kolayca gidebilmesi için çeşitli ulaşım araçları sağlanıyor.

Belediye Otobüsleri

Terminal karşısındaki Seyyid Mahmut Hayran Caddesi’nde bulunan belediye otobüsü durağında her yarım saate bir ilçe merkezine ve birçok mahalleye otobüs bulabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminalde hizmet veren bazı otobüs firmaları yolcuları için ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlıyor. Bu servisleri kullanarak ilçe merkezinde pek çok noktaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Taksi

Akşehir Terminali çıkışında bulunan taksi durağı yolculara 7 gün 24 saat hizmet veren veriyor. Taksi kullanarak kısa bir yolculukla ilçe merkezinde her semte ulaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar  Akşehir Arası Seferi Olan Otobüs Firmaları

Ak TurizmAkselBen TurizmMedine TurizmLüks Kahramanmaraş TurizmHas Turizm A.Ş.Seç TurizmVangölü TurizmStar BatmanLider Muş Tur

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Afyon - Akşehir Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAfyon Akşehir Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Ak Turizm 40 TL1
Aksel (Konya)40 TL1
Ben Turizm 42 TL2
Medine Turizm 45 TL1
Lüks Kahramanmaraş Turizm 50 TL1
Has Turizm A.Ş. 60 TL3
Seç Turizm 60 TL2
Vangölü Turizm 60 TL1
Star Batman 80 TL1
Lider Muş Tur 100 TL1

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Afyonkarahisar - Akşehir otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Afyonkarahisar - Akşehir otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Afyonkarahisar - Akşehir seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Afyonkarahisar - Akşehir arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Ak Turizm, Aksel, Ben Turizm, Medine Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Has Turizm A.Ş., Seç Turizm, Vangölü Turizm, Star Batman, Lider Muş Tur Afyonkarahisar - Akşehir arası seferler düzenliyor.
Afyonkarahisar - Akşehir arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Afyonkarahisar - Akşehir arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2023 yılının Aralık ayında en uygun fiyatlı Afyonkarahisar - Akşehir otobüs bileti 40 TL.
Afyonkarahisar - Akşehir otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Afyonkarahisar - Akşehir otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2023 yılının Aralık ayında Afyonkarahisar - Akşehir otobüs bileti fiyatları 40 TL ila 100 TL aralığında değişiyor.
Afyonkarahisar - Akşehir otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Afyonkarahisar seçin.
“Nereye” sorusunda Akşehir yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Afyonkarahisar - Akşehir seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Afyonkarahisar - Akşehir arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Afyonkarahisar - Akşehir arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Aralık ayında Afyonkarahisar - Akşehir arasında günlük 14 sefer yapılıyor.
expand_less