Adana - Beypazarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
488 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6 sa 38 dk
En Son Satış
37 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
349 TL
Günlük Sefer Sayısı
109 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Adıyaman Anka Turizm, Hatay Nur Seyahat

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Beypazarı Seyahat Rehberi

Adana Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Adana Terminali şehrin biraz dışında yer alıyor ve terminale yolcuların kolay bir şekilde ulaşması için ücretli ve ücretsiz pek çok alternatif ulaşım aracı sunuluyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının şehir merkezinde pek çok noktada bulunan bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleri bulunuyor. Otobüs saatinizden 30 dakika önce bulabileceğiniz yolcu servisleriyle kolayca terminale ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

174, 198, 250 ve 252 otobüs hatları ile terminal giriş kapısı önündeki durağa ulaşabilirsiniz. Bu otobüslere şehir merkezindeki onlarca duraktan birinden binebilirsiniz.

Minibüsler

Terminale ulaşmak için hem Adana şehir merkezinden hem de merkezi ilçelerden kolayca minibüs bulabilirsiniz. Terminal minibüsleri gece 24:00’a kadar yolculara hizmet veriyor.

Taksi

Adana merkezinde hemen her mahallede ve merkezi noktalarda 7 gün 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. Merkeze yakın olan terminale taksi ile rahat ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Otogardan Beypazarı Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalden yolcuların kolay bir şekilde hem ilçe merkezine hem de Ankara ve çevre ilçelere ulaşımı için ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Belediye Otobüsleri

279, 508-5 ve 563-3 numaralı terminal belediye otobüs hatları ile terminalden ilçe merkezine kolayca ulaşabilirsiniz. Belediye otobüsleri, sabah saat 06:00’dan gece saat 24:00’a kadar hizmet veriyorlar.

Metro

Metro kullanarak da hem terminalden ilçe merkezine hem de Ankara ve çevre ilçelere ulaşabilirsiniz. EGO M1, M2 ve M3 metro hatları ve 548 numaralı Beypazarı-Fatih Metro İstasyonu ve Sincan arasında çalışan metro hattı ile Beypazarı Terminali’nden istediğiniz yere kısa sürede gidebilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat ettiğiniz otobüs firmasının size sunduğu, her yarım saatte bir kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle de ilçenin merkezi caddelerine 5 dakika içinde ulaşabilirsiniz.

Dolmuşlar

Dolmuşlar ile terminalden ilçe merkezinin yanı sıra Sincan, Pursaklar gibi ilçelere ve Ankara merkezine de kolayca ulaşabilirsiniz. Gece saat 24:00’a kadar hizmet veren dolmuşları terminal içerisindeki peronlarında bulabilirsiniz.

Taksi

Beypazarı Terminali Taksi yolculara 24 saat hizmet vererek onların ilçe merkezine ve çevre ilçelere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmelerini sağlıyor.

Adana  Beypazarı Arası Seferi Olan Otobüs Firmaları

Adıyaman Anka TurizmHatay Nur SeyahatLüks Batman SeyahatLux DiyarbakırSiirt Has Bağtaş TurizmSiirt PetrolMartur TurizmDeveci Nazar TurizmCizre İtimatHas Diyarbakır Seyahat

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Adana - Beypazarı Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAdana Beypazarı Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Adıyaman Anka Turizm 349 TL2 6 sa 38 dk
Hatay Nur Seyahat 350 TL1 6 sa 38 dk
Lüks Batman Seyahat 350 TL2 6 sa 38 dk
Lux Diyarbakır 350 TL1 6 sa 38 dk
Siirt Has Bağtaş Turizm 350 TL2 6 sa 38 dk
Siirt Petrol 350 TL2 6 sa 38 dk
Martur Turizm 380 TL2 6 sa 38 dk
Deveci Nazar Turizm 390 TL1 6 sa 38 dk
Cizre İtimat 395 TL3 6 sa 38 dk
Has Diyarbakır Seyahat 400 TL3 6 sa 38 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Adana - Beypazarı otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Adana - Beypazarı otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Adana - Beypazarı seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Adana - Beypazarı arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Adana - Beypazarı arası toplam 488 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 6 saat 30 dakika sürüyor.
Adana - Beypazarı arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Adıyaman Anka Turizm, Hatay Nur Seyahat, Lüks Batman Seyahat, Lux Diyarbakır, Siirt Has Bağtaş Turizm, Siirt Petrol, Martur Turizm, Deveci Nazar Turizm, Cizre İtimat, Has Diyarbakır Seyahat Adana - Beypazarı arası seferler düzenliyor.
Adana - Beypazarı arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Adana - Beypazarı arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2023 yılının Aralık ayında en uygun fiyatlı Adana - Beypazarı otobüs bileti 349 TL.
Adana - Beypazarı otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Adana - Beypazarı otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2023 yılının Aralık ayında Adana - Beypazarı otobüs bileti fiyatları 349 TL ila 400 TL aralığında değişiyor.
Adana - Beypazarı otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Adana seçin.
“Nereye” sorusunda Beypazarı yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Adana - Beypazarı seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Adana - Beypazarı arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Adana - Beypazarı arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Aralık ayında Adana - Beypazarı arasında günlük 109 sefer yapılıyor.
expand_less