Yoncalı Köyü Otelleri Ara

En uygun Yoncalı Köyü otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Yoncalı Köyü otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Yoncalı Köyü Hakkında

Sağlık ve şifa kaynağı doğal kaplıca sularıyla ünlü Yoncalı, Kütahya’ya bağlı bir köy. Ege Bölgesi’nin İç Batı Anadolu Bölümü’nde yer alan köyün ziyaretçileri genellikle cilde iyi gelen suyu ve uygun fiyatları sayesinde bölgeyi tercih ediyor. Osmanlı Hamamı ise kuşkusuz Yoncalı Köyü ve civarındaki en popüler işletmelerden biri. Eklem rahatsızlıklarınıza ve eğer varsa safra kesesi sorununuza deva olacak sudan yararlanmak için köydeki apart otellerde veya termal Kütahya otelleri birkaç gecelik konaklamalar için tercih edilebilir. 

Kütahya’nın Merkez ilçesine bağlı köye şehir merkezinden minibüslerle yaklaşık 15-20 dakikada ulaşmak hayli basit ve rahat. Sadece bir günlük tatille dahi ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi toplayacağınız köyden son derece zinde ve dinç olarak ayrılabilirsiniz. Köyde yer alan kaplıca, sauna ve hamamlarda rahatlamanın dışında baharda Yoncalı’ya gelenler doğada piknik gibi keyifli aktivitelerin tadını çıkarabilirler. Üstelik Yoncalı Köyü’ndeki bazı tesislerde açık yüzme havuzu da bulunuyor. Yaz aylarında termal havuzun ardından serinlemek için buraları tercih edebilirsiniz.

Özel kür odaları, tuz odası ve çamur banyolarıyla konuklarını karşılayan Yoncalı otellerinde ayrıca ailelere özel bölümler mevcut. Bu sayede ailenizle birlikte tatile çıktığınızda sadece size özel konforlu alanların tadını çıkarabilirsiniz. Sabah, öğle ve akşam saatlerinde açık büfe kahvaltı ve yemek servisi yapılan otellerde çocuklu ailelerin rahatı için düşünülen oyun kulübü ve çocuk havuzu da bulunduğunu anımsatalım. Yoncalı Köyü’ndeki tesislerde Türk hamamı ve buhar odasında üzerinizdeki yorgunluğu atarak canlanabilirsiniz. Sonrasında ise sıcak ve soğuk içecekler servis edilen barlarda oturarak müzik eşliğinde dinlenebilirsiniz. Yoncalı Köyü’ne İstanbul ve Ankara gibi şehirlerden ulaşmak için Kütahya Zafer Havalimanı’na uçabilirsiniz.