Wisla Otelleri

En uygun Wisla otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Wisla otellerini listele.

Wisla Hakkında

Polonya’nın güneyinde, Çek Cumhuriyeti sınırına yakın Wisla, adını Vistula Nehri’nden alır. Yıl boyu son derece popüler turist destinasyonlarından biri olan Wisla’nın, kayakla atlama tepesi Malinka'ya yakınlığının da bunda önemli bir payı var. Grand Prix ve Dünya Şampiyonası müsabakalarının düzenlendiği Malinka kayakla atlama tepesinde her an bir dünya şampiyonuna havada ya da karada rastlamanız mümkün.

Wisla’da açık havada yapabilecekleriniz Malinka ile sınırlı değil; tüm ailenizle, özellikle çocuklarla birlikte yapılabilecek şeylerden biri de Czantoria telesiyeji ile gözetleme kulesine çıkmak, kayak dersleri, yürüyüş yaparak doğada güzel zaman geçirmek de alternatifleriniz arasında. Skolnity’de doğada yürüyüş yapabilir, tepedeki küçük restoranda güzel bir yemek yiyebilirsiniz. Kış aylarında Skolnity'nin, kayak yapmak için güzel bir alternatif olduğunu da söylemeliyiz.

Nehir kenarında, birbirinden ilginç heykellerin sergilendiği, bisiklet kiralamak için uygun, sesiz ve güzel Zabytkowy parkına mutlaka uğramalısınız. Leh yemekleri, avrupa mutfağı ve dünya mutfaklarını bulabileceğiniz Wisla’da her keseye uygun yeme içme alternatifi bulmak mümkün.

Kış sporlarına meraklıysanız, elbette kış aylarında Wisla’da bulunmakta fayda var. Ancak daha sıcak zamanları tercih ediyorsanız; Mayıs, Haziran, Eylül ve Ekim ayları gibi iklimin en ılıman olduğu zamanları tercih edebilirsiniz.

x