Williamsport Otelleri Ara

En uygun Williamsport otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Williamsport otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Williamsport Hakkında

Williamsport, Amerika Birleşik Devletleri’nin kereste endüstrisiyle gelişmeye başlamış olan bir şehri. Şehirde Asyalı, Beyaz, Siyah, Kızılderili ve Pasifik Adalı olmak üzere birden fazla ırk bulunuyor. Canal National Historical Park, kanal boyunca yürüyüş yapabileceğiniz, bisiklet yolları ve havuzu bulunan bir park. Ücretsiz olan bu parkta piknik yapabilir ve doğanın fotoğraflarını çekebilirsiniz.

Hiawatha Paddlewheel Riverboat ise, nehir üzerinde sakin bir tekne turu gezintisi. Fiyatı oldukça makul olan bu geziye pazar günleri katılabilirsiniz. Şehirde The Planet Bar gibi, barlar ve gece kulüpleri de bulunuyor. Aynı zamanda Community Arts Center, ahşap oyma balkonu ve sahnesiyle restore edilmiş harika bir sanat merkezi.

Şehirde Odyssey Gifts adında, orijinal hediyelerin bulunduğu ve gümüş takılar satın alabileceğiniz bir dükkân bulunuyor. Yılın yaz ayları sonunda Çocuk Beyzbolu Dünya Serisi'ne ev sahipliği yapan bu şehirde Williamsport Regional Airport adında bir havalimanı var ve etrafında lüks oteller bulunuyor. Ayrıca, karayollarının da bulunduğu bu şehirde, soğuk ve ılıman bir iklim görülüyor.