Vera Hotel

Bandırma, Balıkesir
Vera Hotel Genel
Vera Hotel Genel
Vera Hotel Genel
Vera Hotel Genel
Vera Hotel Genel
Image More +11 fotoğraf
Vera Hotel
Haydar Çavuş, Evyapan Sk. No:2, 10200 Bandırma/balıkesir, Turkey Bandırma, Balıkesir

Balıkesir’in en çok tercih edilen turistik yerleri arasında konumlanan Bandırma’da yer alan Vera Hotel, misafirlerine üst düzey konaklama hizmeti sunmayı vadediyor. Denize oldukça yakın bir mesafede olan otel, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına sahip. Misafirlerini sigara içilmeyen 26 odasında ağırlayan otele evcil hayvan kabul edilmiyor.

Ücretsiz kahvaltı hizmeti sunulan Vera Hotel’de diğer öğünler ücrete tabii. Sadece belirli saatlerde oda servisi var ve burada alkollü içecek bulunmuyor. Kahvaltı dışındaki öğünler için otel restoranında ya da çevredeki lezzet duraklarında hem yöresel tatlara hem de Türk mutfağının eşsiz lezzetlerine ulaşmak mümkün. Öyle ki otel, bölgenin en meşhur kafe ve restoranlarına oldukça yakın bir mesafede yer alıyor. Ayrıca burası Bandırma merkezine de yürüme mesafesinde.

Vera Hotel, bölgenin tarihi ve turistik yerleri arasında olan Bandırma Arkeoloji Müzesi’ne yaklaşık 1,5 kilometre; doğal güzelliklerinden Kuş Cenneti Milli Parkı’na ise 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Bandırma Havalimanı ile arasında yaklaşık 4 kilometre mesafe olan otel, Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na ise 79 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Oda Bul

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Yakınındaki Oteller

x