Peri Bacaları Vadisi Yakınındaki Oteller

En uygun Peri Bacaları Vadisi yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Peri Bacaları Vadisi yakınındaki otellerini listele.

  • Otel Bul
  • Rezervasyon Sorgula
Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Peri Bacaları Vadisi Hakkında

Türkiye'nin her yıl dünyanın pek çok ülkesinden milyonlarca turisti kendine çeken en özel noktalarından biri olan Kapadokya’nın tadını çıkarabileceğiniz Peri Bacaları Vadisi’nin otelleri; Göreme, Ürgüp ve Uçhisar gibi geniş bir alana yayılıyor. Kendilerine özgü otantik tasarımlarıyla ünlü mağara otellerinin çok ilgi gördüğü bölgede etkileyici taş konaklarda hizmet veren kaliteli butik otelleri de tercih edebilirsiniz. Büyüleyici Kapadokya manzaraları ve geleneksel Anadolu lezzetleri sunan teras restoranları, antikalarla süslü özel dekorasyonlu odalar, şık balayı odaları, şömineli barlar gibi zengin konaklama olanakları bulabileceğiniz otellere Nevşehir Havalimanı transfer servisleriyle kolayca ulaşabilirsiniz.

Kapadokya’nın tarihi ve turistik noktalarına kolayca gidebileceğiniz otellerden devasa bir peribacası içine oyulan Uçhisar Kalesi, onlarca mağara kiliseye ev sahipliği yapan Göreme Açık Hava Müzesi, çarpıcı kaya oluşumları görebileceğiniz Zemi Vadisi, romantik Aşıklar Vadisi, Ürgüp Müzesi ve Avanos’un el sanatı merkezlerine hem yürüyerek hem de minibüsler ve taksilerle kısa yolculuklarla rahatça gidebilirsiniz.

Peri Bacaları Vadisi Otelleri Hakkında İpuçları

Sakin SezonYoğun SezonOrtalama fiyat
Aralık Mayıs 211,40 TL
Diğer dönemlere kıyasla bu ayda bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarında düşüş görülüyor. Bölgedeki otellerin en çok tercih edildiği dönem olduğu için gecelik konaklama fiyatları artıyor. Bu bölgedeki otellerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alındı.