Umur Hotel

Daday, Kastamonu
Umur Hotel Genel
Umur Hotel Genel
Umur Hotel Genel
Umur Hotel Yeme / İçme
Umur Hotel Yeme / İçme
Image More +12 fotoğraf
Umur Hotel
Merkez Mahallesi, Muhacir Sk.NO:5 37870 Daday/Kastamonu DADAY/Kastamonu Daday, Kastamonu

Umur Hotel, Kastamonu’nun doğal güzellikleriyle ünlü Daday ilçesinde misafirlerini ağırlıyor. Modern tesis olanaklarıyla misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi sunan tesiste toplam 25 oda bulunuyor. Otelde konaklayan misafirler odalarında çay-kahve seti, kettle, laptop kasası, merkezi ısıtma sistemi, ücretsiz kablosuz internet, odaya özel banyo, oturma alanı, makyaj ve çalışma masası gibi konfor öğelerine erişebiliyorlar.

Oda kahvaltı hizmet veren otelde misafirlere akşam yemeği için A la Carte menüsüyle otelde bulunan restoran hizmet veriyor. Misafirlr ek ücret karşılığında otelin fitnes salonundan ve bisiklet kiralama gibi hizmetlerinden faydalanabiliyorlar.

Kastamonu merkezine 30 kilometre uzaklıkta bulunan otelin yakın çevresinde bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek isteyen misafirler için pek çok seçenek bulunuyor. Bu değerlerin arasında dört mevsim güzel manzaralarla sizi karşılayan Yumurtacı Göleti, Suğla Yaylası, Aşıklar Köprüsü, Küre Dağı Milli Parkı, nice medeniyetlere ev sahipliği yapmış bölgenin tarihine ışık tutan Kastamonu Kent Tarihi Müzesi ve Kastamonu Kalesi yer alıyor.

Kastamonu Otogarı’na 30 kilometre uzaklıkta bulunan otele hava yoluyla ulaşmak isteyen misafirleri Kastamonu Havaalanı’ndan 59 kilometrelik bir yolculuk bekliyor.

 

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

2
2 Kişilik Oda
Tek
Tek Kişilik Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x