Udon Thani Otelleri Ara

En uygun Udon Thani otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Udon Thani otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Udon Thani Hakkında

Tayland'ın Isaan bölgesinde, 1890'lı yıllarda kurulan Udon Thani şehri, Udon Thani Eyaleti’nin başkenti ve Tayland'ın 7. büyük şehri. Şehir merkezine yakın bir konumda bulunan Udon Thani Uluslararası Havalimanı’na dünyanın pek çok şehrinden direkt, aktarmalı ve charter uçuşlar bularak gidebileceğiniz şehir, ülkenin en önemli tarım bölgesi olasının yanı sıra ticaret ve turizm konusunda da oldukça gelişmiş. Pek çok turistik noktasına yürüyerek, bisikletle ve tuktuklarla ulaşabileceğiniz Udon Thani’de her bütçeye göre konaklama tesisi ve Tayland mutfağının yanı sıra Asya mutfaklarından da lezzetler tadabileceğiniz restoranlar hizmet veriyor.

Çevresini saran doğa güzellikleriyle ünlü şehirde UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve görülmeye değer benzersiz tapınaklarıyla ilgi gören Ban Chiang Arkeoloji Sitesi, çevresini saran kırmızı lotus çiçekleriyle büyüleyici manzaralar sunan Kırmızı Lotus Gölü, Bronz Çağı mağara resimleri  ve binlerce yaşındaki kaya oluşumları ile harika fotoğraflar çekebileceğiniz Phu Phrabat Ulusal Parkı ve göl üzerinde yükselen ejderha direkleriyle tanınan Nong Bua, doğa ve tarih severlerin Udon Thani’de mutlaka ziyaret etmesi gereken yerler arasında.

Heykel Parkı, Taa Sadej Pazarı ve nehir kenarı festivalleriyle turistlerin ilgisini çeken Nong Khai, yerel halkın ürettiği el dokuması ipek giysileri alabileceğiniz Ban Nakha Köyü, onlarca çeşit orkideden üretilen parfümler ve kişisel bakım eşyalarının satıldığı Udon Sunshine Orkide Çiftliği de tatil alışverişleri yapabileceğiniz, şehrin en popüler alışveriş alanları arasında.

Laos, Nakhon Ratchasima ve Bangkok’un yanı sıra Tayland’ın pek çok şehrinden düzenlenen tren seferleri ve otobüslerle kolayca ulaşabileceğiniz Udon Thani’de yıl boyu sıcaklıklar 30 derece civarında ve hava oldukça nemli. Muson yağmurlarının bittiği kasım ve şubat ayları arası ise şehri gezmek için en güzel dönemler.