Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Yakınındaki Oteller

En uygun Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi yakınındaki otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi yakınındaki otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Hakkında

İstanbul’un en büyük Fuar ve Kongre Merkezi olan TÜYAP, her yıl birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor. İş dünyasının önem verdiği yerlerden birisi olmasıyla birlikte TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi çevresinde birçok otel hizmete girdi. Özellikle yorucu iş seyahatleri ve toplantılar sonrasında otelde rahatlamak için pek çok seçenek misafirlerin hizmetine sunuluyor. Jakuzi, hamam, spa, masaj salonu, kapalı yüzme havuzu gibi seçeneklerle konaklayan misafirlerin günün tüm stresini atması sağlanıyor. Açık, kapalı ve alakart restoranları ile gurme şefler tarafından sizler hazırlanan menülerin tadına vardıktan sonra, bar bölümünde yudumlayacağınız içeceklerle günü noktalayabilirsiniz.  Ayrıca otel tarafından sunulan toplantı salonu hizmeti ile de iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Büyükçekmece ilçesinde bulunan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, doğal ve turistik birçok noktaya yakın olması ile öne çıkıyor. Ziyaret edilebilecek lokasyonlar arasında, Küçükçekmece Gölü, Büyükçekmece Plajı, St. Louis De Francis Kilisesi, Florya Atatürk Deniz Köşkü, Havacılık Müzesi, Barbaros Hayrettin Paşa Camii gibi birçok seçenek bulunuyor.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi, İstanbul Havalimanı’na 16, Çorlu Havalimanı’na 65 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Hava ulaşım araçları ile gelmeyi tercih eden ziyaretçiler için birçok otel servis hizmeti verirken, havaalanının kendisine ait ulaşım araçları da lokasyona gitmenizi sağlıyor.