Tsilivi Otelleri Ara

En uygun Tsilivi otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Tsilivi otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Tsilivi Hakkında

Planos olarak da bilinen Tsilivi, Akdeniz takımadalarından seçim yapabileceğiniz 6000’den fazla ada arasında gizli bir mücevher olan Zakynthos’a bağlı bir sahil kasabasıdır. Huzurlu atmosferi ve doğal güzellikleriyle deniz tatili için idealdir. Sazlıklı bir sahil şeridi, sevimli köyleri, Yunanistan’ın en iyi plajlarından birkaçı için görülmeye değer bir kasaba olan Tsilivi’de, mutlaka gezmeniz gereken plajları listenize almalısınız.

Navagio Plajı, bembeyaz kumları ve güzel deniziyle bunların başında geliyor. Açıklarında bir gemi batığı bulunan sahilde, dalış yapmak da mümkün. Karadan yolu olmadığı için ya belli bir noktaya kadar araba ile varıp yamaçtan aşağıya inmelisiniz ya da tekne ile ulaşmalısınız. Xigia Koyu, büyük uçurumlar tarafından korunan, doğal bir plajdır. Adadan çıkacağınız tekne turları ile dalış yapabilir, deniz kaplumbağaları ile yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Alykes Plajı, toz gibi altın renkli kumları ve İyonya denizinin mavi sularıyla deniz keyfi yapmak için ideal, sakin bir plaj. Kaplumbağaların mevsiminde yumurtalarını bırakmak için çıktığı Gerakas Sahili de, kırmızıya çalan kumu ve kristal berraklığındaki denizi gönlünüzü fethedecek. Venedik Kalesi’nin kesin tarihi bilinmemekle beraber, 1515’te restore edilmiş. Birçok kez istila edilmiş bu kale, Venediklilerin zarif bir mirası. Adayı hakimiyeti altına alan Keri Kayalıklarına çıkarak, tüm manzarayı ayaklarınız altına serebilirsiniz. Yakınlarındaki deniz feneri ve Keri kasabası da görülmeye değerdir.

Zakynthos’un merkezindeki restoran ve tavernalarda taze deniz ürünleri, et ve mezelerden oluşan harika öğünler sizi bekliyor. Ayrıca, Avrupa mutfaklarından da lezzetler bulmanız mümkün. Oldukça uzun bir yaz sezonu olan Tsilivi’ye seyahat etmek için en uygun dönem, Mayıs ve Ekim ayları arasındadır.