Traverse City Otelleri Ara

En uygun Traverse City otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Traverse City otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Traverse City Hakkında

Michigan Bölgesi’nin en büyük şehri olma özelliğine sahip olan Traverse City, Amerika Birleşik Devletleri sınırları dâhilinde. Ülkenin en önemli getirisi olan kiraz yetiştiriciliği şehrin birçok alanında yapılıyor. Ayrıca üzüm ve şarap üretimi de önemli bir ekonomik faaliyet türü olarak işlev görür. Tatlı su kaynakları, üzüm bağları, kayak alanları ve yeşillik alanları bakımından dikkat çeken şehir turizm alanında son zamanlarda dikkat çekici bir patlama yaşıyor. Genellikle sıcak havaların hüküm sürdüğü Traverse City’de kış dönemleri soğuk geçer. Ani yağışların yanı sıra kar yağışının da görüldüğü şehirde bölgelere göre dağılan bir iklim yapısı söz konusudur.

Şehirde bulunan; Jacob's Corn Maze, Centre ICE Arena, The Village at Grand Traverse Commons, Dennos Museum Center ve Great Lakes Children's Museum görmeniz gereken önemli ziyaret alanları içerisinde yer alır. Her yıl temmuz ayında düzenlenen Ulusal Kiraz Festivali rekor bir katılımla sonlanır. Yıl boyunca hasat edilen kirazların yer aldığı festivale çeşitli ülkelerden binlerce kişi katılır. Festivalde pasta yeme yarışları, havai fişek gösterileri ve canlı müzik organizasyonları gibi aktiviteler bulunur. Kiraz şehri olarak bilinen Traverse City’de birçok alışveriş alanı bulunur.

Şehir merkezinde bulunan Opera Binası; tiyatro, sinema ve sahne performansları alanlarında çeşitli etkinlikler sunmaktadır. Şehir mutfağı Dünyanın çeşitli yerlerinden ürünlere ev sahipliği yapar. Çin, Japon, İtalyan ve daha birçok kültürün izlerini taşıyan restoranların yanı sıra Fast-Food alanında da hizmet veren kafeler bulunur. Traverse City Havalimanı şehre ulaşımda oldukça önemli bir ulaşım imkânı sağlar.