Tiberias Otelleri Ara

En uygun Tiberias otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Tiberias otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Tiberias Hakkında

İsrail’in en büyük tatlı su kaynağı olan, Celile veya Kineret olarak anılan Taberiye Gölü’ne ev sahipliği yapan Taberiye; hem hac toprakları hem doğal güzellikleriyle turistler için çekim merkezidir. Taberiye’nin tek tatlı su gölü olan Celile veya Kineret Gölü olarak anılan gölünde, 10 adet plaj seçeneği bulunur. Bunlardan, HaTchelet Plajı en bozulmamışlarındandır; Holiday Inn Beach, su sporları ve çocuk oyun alanları nedeniyle iyi bir tercih olabilir. Beriniki Plajı ise kamp olanakları sunar. 

Hristiyanlar için hac yolculuğunun önemli noktalarından olan Taberiye’de, Aziz Peter Kilisesi, İskoçya Kilisesi, Oniki Havariler Rum Ortodoks Kilisesi görülmeye değer tarihi ve dini önemi olan yapılardandır. Hala kullanılmakta olan Eski Mezarlık da yine etkileyici bir durak olabilir. Golan Tepeleri’ne doğru özel bir yolculuk yaparak, hem yol boyu mükemmel manzaranın tadını çıkarabilir, hem antik kent Katzrin ve 6. yüzyıldan kalma sinagogla buluşabilirsiniz.

Magdala, Taberiye gölünün kıyısında Mary Magdalene'nin memleketi olarak bilinen eşsiz bir Kutsal Arazi. Arkeolojik sit alanı, İsa'nın zamanından kalma bir ilk yüzyıl kasabasıdır. Taberiye’nin en iyi korunmuş sinagogu ve en yeni arkeolojik keşiflerindendir. Magdala, Yahudi ve Hristiyan Tarihi'nin bir kavşağı olarak bilinir.

Taberiye’de; ucuz sokak lezzetlerinden şık restoranlara çok çeşitli ve lezzetli alternatiflere ulaşabilirsiniz. Yıl boyunca sıcaklık ortalamaları 21 derecenin altına düşmeyen Taberiye’de, Haziran ve Ağustos ayları seyahat için en uygun dönemdir.