The Shahut Hotel

Antakya, Hatay
The Shahut Hotel Genel
The Shahut Hotel Genel
The Shahut Hotel Genel
The Shahut Hotel Genel
The Shahut Hotel Genel
Image More +15 fotoğraf
The Shahut Hotel
Güllübahçe mh. Şinasi Sk. No:1 Antakya/Hatay Antakya, Hatay

The Shahut Hotel, 7 medeniyete merkez olmuş Antakya’da bölgenin tarihi izleriyle iç içe bir tatil yaşamak isteyen misafirlere kapılarını açıyor. 20. yüzyıl başından kalma üç tarihi konağın aslına uygun restorasyonuyla kurulan otelde misafirlerin konaklayabileceği 24 oda bulunuyor. Odalarda misafirlere odaya özel banyo, ücretsiz Wi-Fi, telefon, düz ekran TV, makyaj masası, kettle, çay-kahve seti, havalandırma gibi özellik ve hizmetler standart olarak sunuluyor.

Oda kahvaltı hizmet veren tesiste misafirler her sabah güne otelin ferah avlusunda yöresel lezzetlerle bezeli kahvaltı büfelerinin tadını çıkartabiliyorlar. Öğlen ve akşam yemekleri için ise yöresel lezzetlerin hakim olduğu A la Carte menüsünden seçim yapılabiliyor. Misafirlerin faydalanabileceği bir adet bar da bulunuyor.

Tesisin spa merkezinde sauna, hamam ve masaj gibi hizmetler sunularak misafirlerin tatillerini stresten arınarak tamamlaması da amaçlanmış
Antakya’ın eski kent merkezinde yer alan otel, tarihin aydınlatmalı ilk caddesi olarak kabul gören Herode (Kurtuluş) Caddesine, çeşitli mezheplerden tarihi kiliselere ve havraya, Anadolu’daki ilk cami olma özelliği taşıyan Habibi Neccar Camii’ne ve tarihi Uzun Çarşı’ya yakın konumuyla bölgeyi keşfetmek isteyen misafirler için de ideal bir konumda yer alıyor. Seyahatini uçakla gerçekleştirecek misafirler için ise en yakın transfer noktası 21 kilometre uzaklıktaki Hatay Havaalanı.

Antakya merkezine 7,0 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Standart
Standart Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Otel Kuralları

Yakınındaki Oteller

x