Tekirhan Otel

Onikişubat, Kahramanmaraş
Tekirhan Otel Genel
Tekirhan Otel Yeme / İçme
Tekirhan Otel Yeme / İçme
Tekirhan Otel Yeme / İçme
Tekirhan Otel Aktiviteler
Image More +3 fotoğraf
Tekirhan Otel
Tekir, Tekir Köyü Yolu, 46170 Onikişubat/Kahramanmaraş Onikişubat, Kahramanmaraş

Tekirhan Otel, şehir hayatından bunalan misafirleri Kahramanmaraş Tekir Yaylası’nda bir doğa kaçamağına davet ediyor. Doğa, hayvanlar ve toprakla temas etmenin verdiği temel tatmin duygusunu tatil deneyiminin bir parçası haline getiren otelin mini hayvanat bahçesinde hem siz hem de küçük misafirler doğal ortamlarında hayvanlarla vakit geçirebilirsiniz. 4 dönümlük geniş arazisinde yer alan çam ve meyve ağaçlarıyla çevrili çilek bahçesi ise yeşil doğayla bağınızı tazeleyecek. Bu bahçede organik yetişmiş çileklerin hem kokusuna hem tadına doyana kadar dalından toplayabilirsiniz.

23 oda kapasiteli otelin modern konfor olanaklarıyla donatılmış Çift Kişilik Oda ve Balayı Odası seçenekleri bulunuyor. Misafirler odalarında odaya özel banyo, havlu, banyo bukleti, saç kurutma makinesi, uydu alıcılı LCD TV, kettle, çay-kahve seti gibi olanaklara standart olarak erişebiliyorlar. Misafirlerini oda kahvaltı konseptinde ağırlayan otelde sadece kahvaltı öğünlerinde değil her öğünde misafirlere lezzetini doğadan alan malzemelerle hazırlanmış geniş bir lezzet yelpazesi sunuluyor.

Kahramanmaraş’a 55 kilometre uzaklıktaki Tekir Yaylası’nda bulunan otele kendi aracıyla ulaşan misafirler için otopark hizmeti de mevcut. Otel, Kahramanmaraş Havalimanı’na ise 60 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

Dağ
Dağ Manzaralı Oda
Suit
Standart Suit
Suit
Suit Oda
Suit
Suit Suit

Otel Özellikleri

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x