Taşev Butik Otel

Denizköy Köyü, Dikili, İzmir
Taşev Butik Otel Genel
Taşev Butik Otel Genel
Taşev Butik Otel Genel
Taşev Butik Otel Genel
Taşev Butik Otel Plaj
Image More +40 fotoğraf
Taşev Butik Otel
Çandarlı Mah. Evren Sk. No:295 Bimeyko Sahili Denizköy/Dikili/İzmir Dikili, İzmir

İzmir’in Dikili ilçesine bağlı sahil beldesi Denizköy’de yer alan Taşev Butik Otel, sakin ve gürültüden uzak bir tatil düşleyenler için birebir. İç dekorasyonu ve bahçesiyle kendi evinizde gibi hissedeceğiniz otel, 11 kişi kapasiteli. Ev rahatlığında sosyal ortam sağlayan 1 adet bar ve 1 adet restoran bulunan Taşev Butik Otel’de misafirlerin kullanımı için 2 adet otopark mevcut. Oda kahvaltı konseptinde konaklama hizmeti sunan otelin restoranında dileyen misafirler için ücretli akşam yemeği servisi de bulunuyor.

Taşev Butik Otel’e 400 metre mesafedeki Ege’nin berrak ve mavi suları; mavi bayraklı ve kumlu plajıyla sizleri bekliyor. Ayaklarınızı uzatıp eşsiz doğanın ve deniz manzarasının keyfini otelinizden de çıkarabilirsiniz.

Sahilden Karaburun ve Midilli Adası manzarasına sahip Denizköy; Çandarlı’ya 9 km, Bademli’ye 11 km, Dikili’ye 24 km mesafede konumlanıyor. Balıkesir’e bağlı Ayvalık’a arabayla 1 saat 15 dakika uzaklıktaki Taşev Butik Otel’de konaklayanlar Ayvalık’ta yer alan Şeytan Sofrası ve Cunda Adası’na da günübirlik ziyaretlerde bulunabilir. Otel; Şeytan Sofrası’na 1 saat 15 dakika, Cunda Adası’na 1 buçuk saat mesafede. Hava yoluyla ulaşım sağlayacak misafirler, Taşev Butik Otel’e 123 km uzaklıktaki Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanabilirler.

Dikili merkezine 11,8 km

Oda Bul

Tesisteki Oda Tipleri

4
4 Kişilik Oda
Üç
Üç Kişilik Oda
İki
İki Kişilik Oda
Suit
Suit Aile Odası
Tek
Tek Kişilik Oda
Deluxe
Deluxe Tek Büyük Yataklı Oda
Deluxe
Deluxe Büyük Yataklı Tek Kişilik Oda
Üç
Üç Kişilik Oda
Dört
Dört Kişilik Oda

Otel Özellikleri

Tesis Çevresindeki Yerler

Ulaşım

Tesis Konaklama Özellikleri

Yakınındaki Oteller

x