Subang Jaya Otelleri Ara

En uygun Subang Jaya otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Subang Jaya otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Subang Jaya Hakkında

Malezya’nın en büyük şehirlerinden biri olan Subang Jaya başkent Kuala Lumpur’un yaklaşık 20 km batısında yer alır. Şehiriçi ulaşım için toplu taşıma aracı olarak otobüs veya metrobüs kullanılır. Taksiler çok pahalı olduğundan ziyaretçilere pek önerilmez.

MinNatura 3 boyutlu minyatür maketlerin sergilendiği inanılmaz detaylar içeren bir merkez. Farklı etkinliklere ve gösterilere de ev sahipliği yapan MinNatura keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yer. Subang Jaya’da kapalı mekânda futbol, squash, tenis ve bedminton oynayabileceğiniz çok sayıda mekân bulunur. Golf de kentte yaygın bir spor dalı. Subang Ria Park, Persiaran Lagünü ve çevresinde yer alan oldukça geniş bir park. Ülkenin en büyük paintball parkını, bir timsah çiftliğini, kaliteli bir balık restoranını da içeren Subang Ria Park kentte en çok sevilen noktalardan birisi. Sunway Lagoon Tema Parkı da Persiaran Lagünü kıyısında yer alıyor ve çok çeşitli su sporları ile su aktiviteleri yapabilme imkânı sunuyor. Alışveriş konusunda Subang Jaya ziyaretçilere çok fazla alternatif sunuyor. Sürekli yenisi açılan ve şehrin hemen her noktasında karşınıza çıkan alışveriş merkezlerinde aradığınız hemen her şeyi bulmanız mümkün. Subang Jaya’da Uzakdoğu mutfağı ağırlıklı olsa da tüm dünya mutfağından örnekler bulabileceğiniz çok çeşitli restoranlar var.

Subang Jaya tropikal iklimin etkisi altında olan bir şehir. Ancak burada kurak mevsimde bile yağış görülür. Mart, nisan, ekim ve kasım ayları en şiddetli yağmurların görüldüğü zaman dilimi. Sıcaklık ise yıl boyu neredeyse hiç değişmeden 26-27 derece olarak ölçülür.