Stowe Otelleri Ara

En uygun Stowe otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Stowe otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Stowe Hakkında

Amerika Birleşik Devletleri’nin Vermont eyaletinde yer alan Stowe, olağanüstü kayak merkezleri sayesinde ‘Doğu’nun Kayak Başkenti’ olarak biliniyor. Kış aylarıyla birlikte kayak yapmak isteyen ailelerin tercihi olan Stowe sahne gösterileriyle ve ünlü Balon Festivali’yle ise tüm yıl popülerliğini sürdürüyor.  

Bölgede hava sıcaklığı genellikle düşük derecelerde seyrediyor. Kış geldiğinde eksili değerlere düşen sıcaklık yaz aylarında 25 derece civarına yükseliyor. Eğer kayak yapmak için şehre geliyorsanız, kayak merkezinde sıcaklığın biraz daha düşük olacağını unutmamalı ve yanınıza soğuktan koruyacak giysilerinizi almalısınız.  

Doğanın canlandırıcı atmosferinde zaman geçirmek için harika bir yer olan Stowe’de her yaştan ziyaretçiye uygun aktiviteler var. Güneşli ve yaz aylarında uzun ve keyifli bir yürüyüşe çıkabilir, sonbaharda ise ağaçların baştan çıkarıcı renk değişimine tanıklık edebilirsiniz.   

Sıradan bir kayak merkezinden farklı atmosferiyle beğeni kazanan Stowe ve civarına seyahat ettiğinizde birbirinden leziz yemekleri tadacağınıza emin olabilirsiniz. Bölgede yetişen taze sebze ve meyveler nefis etlerle birleşerek tadı damakta kalan yemekler meydana getiriyor. Stowe geziniz sırasında meşhur hamburger ve sandviçlerini tatmadan buradan ayrılmayın. Kasaba ayrıca pasta sevenleri de hayli mutlu edecek seçeneklere sahip.

Tabloyu andıran güzellikteki manzaralarıyla beğeni toplayan kasabanın yakınlarında görülebilecek pek çok yer var. Havalimanına indikten sonra bir araç kiralayarak hem Stowe hem de yakın kasaba ve şehirleri rahatça gezebilirsiniz. Eğer kayakla aranız çok iyi değilse, bölgede tadını çıkarabileceğiniz dağ bisikleti ve tırmanış gibi ilginç aktivite seçenekleri var. Masaj sevenler için ise bölge tam anlamıyla bir cennet. Masaj ve su terapileriyle rahatlayabileceğiniz SPA merkezleri Stowe seyahatinizin daha önce tahmin etmediğiniz kadar keyifli geçmesini sağlayacak.