St Cloud Otelleri Ara

En uygun St Cloud otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz St Cloud otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

St Cloud Hakkında

Fransa batı banliyölerinde bulunan Saint-Cloud şehri, Paris’in merkezi 9.6 km uzaklıkta yer alıyor. Aynı zamanda Saint-Cloud Fransa’nın, Marnes-la-Coquette, Neuilly-sur-Seine, Hauts-de-Seine gibi, zengin şehirleri arasında. Şehirde bulunan National Estate of Saint-Cloud, yeraltı treni ile ulaşım sağlayabileceğiniz ve içerisinde restoranları bulunan büyük bir park. Kaskad tarzı çeşmeleri, küçük süs havuzları ve tarihi ile ilgi çekici olan bu parkı gezmek için ücret ödemeniz gerekmiyor.

Görülmesi gereken parklardan bir diğeri olan Parc de Saint Cloud‘a ulaşımı ise, tren veya tramvayla sağlayabilirsiniz. Yayalara girişi ücretsiz olan bu eşsiz parka, araba ile gelirseniz giriş ücreti ödemeniz gerekiyor. Park içinde akülü araba kiralayıp gezme şansınız da var. Aynı zamanda çocuklar için “düldül” tarzı arabalar kiralanabiliyor. Yapay şelaleleri, çeşmeleri ve küçük göletleri bulunan bu büyük parkın seyir terasına ulaşıp, Paris manzarasını izleyebilirsiniz.

Hippodrome Saint-Cloud ise, daha çok eğlence tutkunlarının ilgisini çekecek bir oyun alanı. Şehrin yakınlarında bulunan, Yogo Vacation Home, Four Bedroom House in Windsor Park by CFL Vacations ve Villa Golf iyi oteller arasında yer alıyor. Şehirde ulaşım ise, tramvay, demiryolu ve yeraltı treni ile sağlanıyor. Aynı zamanda havalimanı da bulunan Saint-Cloud, sıcak ve ılıman bir iklime sahip.